El İşleri Bebek Örgüleri GÖNÜLDEN GÖNÜLE 5 TOMURCUK ÖRGÜ

GÖNÜLDEN GÖNÜLE 5 TOMURCUK ÖRGÜ

16635
Nazarca-gonulden-gonule-5-tourcuklu-zarif-orgu
Nazarca-gonulden-gonule-5-tourcuklu-zarif-orgu

Gönülden gönüle 5 tomurcuk örgü modeli 2021 örgü modelleri arasında göreceğiniz en gösterişli ve zarif şiş örgülerinden.Burada tarifini izleyebilirsiniz.

Gösterişli ve şık örgü modelleri ile yapılan, bayan örgülerinin Zerafeti ne diyecek yok, işte örgülerde kullanılabilecek bir örnek.

Üç renkli yapılmış pembe, beyaz, mavi modelinde sevimli, Yavruağzı renkli modelinde ise zarif görünen Çok şahane bir örnek görüyorsunuz.

Bu örnekle yapılan Bebek Örgü Yelek ve Hırka için de bu linke tıklayarak anlatımlı Bebek Örgü Modellerine bakabilirsiniz.

5-tomurcuklu-orgude-tek-renkli-model
5-tomurcuklu-orgude-tek-renkli-model

5 Tomurcuklu gönülden gönüle örgü modeli ilk sırasını yaptığınız da üzerine isterseniz başka bir desen de kullanabilirsiniz.

Örgü başlangıcı olarak bu modeli kullanabilir, devamında farklı bir örnek ya da düz örgü ile de devam edebilirsiniz.

tomurcuklu-orguye-baslma-tek-renk
tomurcuklu-orguye-baslama-tek-renk

Bu güzel örgü modeli bayan hırkalarında, yeleklerinde, Etol modellerinde gerçekten çok şık ve zarif görünecektir.

Bayan bluz modelleri yaptığınızda uzun İspanyol kollu bayan bluz modellerinde bu örneği, kol uçlarına Sadece bir iki sıra desen şeklinde uygulayabilirsiniz.

5-tomurcuklu-orgude-renk-gecisi
5-tomurcuklu-orgude-renk-gecisi

Gönülden gönüle 5 tomurcuk örgü modeli 2021 zarif kadın örgülerine imzasını atacak, unutulmayacak efsane örgülerden biri Olabilir.

Sizlerin de gördüğü gibi Ajurlu tomurcuklu üçgen ve desenleri ile oldukça şık ve gösterişli.

Sevgili gönül Hanım’ın anlatımı ile kanalında ve bizler ile paylaşmış olduğu Bu modelde gerçekten çok güzel bir anlatım yapmış, kendisine teşekkür ederiz.

Gösterişli Tomurcuklu 2021 Örgü İle Neler Yapılır?

Kız Bebek yeleklerinde, hırkalarında, eteklerinde, elbiselerinde, süveterlerin de aklınıza gelebilecek Tüm kız bebek modellerinde kullanabilirsiniz.

Lizöz modelleri tarifleri isteyen hanımlar çok oluyor. Lizöz modeli örnekleri olarak da bu örneğin çok uygun olacağını düşünüyorum.

Yapılan Modele göre Uygun yeleklik, Şallık simli, fantezi,ışıltılı iplerle de Çok şahane görünecektir.

5-tomurcuklu-renkli-ornek
5-tomurcuklu-renkli-ornek

Bu modelin çok benzerini daha önce sevgili Gönül Bizler ile paylaşmıştı. Bende sitemde Tomurcuklu örgüler adı ile paylaşmıştım, bugün de aynı modelin haroşalı olanı farklı versiyonunu Bu sayfada görüyoruz.

Tek renk örebileceğiniz gibi model resimlerin de gördüğünüz gibi renk renkte yapabilirsiniz.

Örneğin anlatımı renk geçişleri belli olsun Nasıl? yapılacağı bilinsin diye Sevgili Gönül renkli olarak da tarifini göstermiş.

Örneği motifleri 20 ilmek katsayıları ve 18 sıradan oluşuyor.Örneğin anlatımı 3 No şişle ve normal kalınlıkta bir bebe ipi ile anlatılıyor.

Kaynak Video: Gönülden Örgüler Kanalı

Örgü Tomurcuklu Modelin Videolu Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz