Diyet GÖBEK ERİTME HAREKETLERİ

GÖBEK ERİTME HAREKETLERİ

1065

Malesefki Biz Bayanların En Büyük Sorunudur Bel Kalınlığı,Göbek,Göbek Sarkması.

Resimdeki,Ve Videodaki Egsersizleri Yaparsak Bu Sene Göbeğimizdeki Yağlardan Kurtulmuş Olur Düz Bir Karınla Yaza Merhaba Deriz.Biraz Haraket Bayanlar,Hadi Üşenmiyoruz.
1. Hedef ön karın kasları

Sırtüstü uzanın. Bel çukurunuzun altında üzüm olduğunu hayal edip bu çukuru korumaya çalışın. Bacaklarınızı table tab denilen fotoğraftaki konuma getirin. Ellerinizle başınızı destekleyin ve önce göğüs kafesinizi havayla doldurup bu havayı nefesinizle boşaltırken, yalnızca karnınıza odaklanarak bacaklarınıza doğru kalkın. Bunu 15 kez tekrarlayın.

2. Spastik bacak

Yine bel çukurunu koruyarak sırtüstü yatın. Ayak tabanlarınızı birleştirip fotoğraftaki spastik pozisyonu alın. Derin nefes alın, nefesinizi verirken ellerinizle ayaklarınıza doğru uzanmaya çalışın. Bu hareketi 15 kez tekrarlayın. . . .

3. Uzan, yakala

Pozisyonunuzu bozmadan bacaklarınızı vücudunuza dik konumda havaya kaldırın. Bel çukuruna dikkat! Ellerinizle, yalnızca karın kaslarınızdan güç alarak ayak bileklerinizi tutmaya çalışın. Karın kaslarınızın gerildiğini hissedin. Bu hareketi 15 kez tekrarlayın.

4. Karın stebi

Yine bel çukurunu muhafaza ederek sırtüstü uzanın. Ellerinizle poponuza güç verin. İki bacağınızı birlikte yere paralel olacak biçimde kaldırın. Önce derin bir nefes alın ve bu sırada bir bacağınızı göğsünüze yaklaştırın, nefes verirken bu bacağınızla havayı tekmeleyip diğer bacağınızı göğsünüze çekin. Yürüyormuş gibi hareketi 15 kez tekrarlayın.

5. Çift bacak hareketi


Pozisyonunuzu bozmadan bacaklarınızı vücudunuza dik olacak biçimde kaldırın. Derin nefes alın, verirken bacaklarınızı gergin biçimde yavaş yavaş yere doğru indirin. Ancak yere değdirmeden nefes alın ve verirken yine kaldırın. Bu hareketi yaparken tüm gücünüzle karın kaslarına odaklanın. Bu hareketi de 15 kez tekrarlayın.

6. Yerde dans

Yan karın kaslarını çalıştıran bu harekette, fotoğraftaki pozisyonu alın. Üstteki bacağın ters tarafındaki dirseğinizi yukarıdaki bacağın diz kapağına değdirmeye çalışın. Bu hareketi iki tarafınızla 15 kez tekrarlayın. Belinizi incitmemeniz için mutlaka bel çukurunuzu bozmamaya ve karın kaslarına odaklanmaya çalışın. .

7. Karın balesi

Yan olarak yatıp yere bakan kolunuzla fotoğraftaki gibi destek alıp vücudunuzun üst tarafını kaldırın. Dışta kalan bacağınızı gergin bir biçimde yukarıya kaldırırken aynı taraftaki elinizle bileğinizi tutmaya çalışın. Karın yan kaslarınızın gerildiğini hissedin. Bu harekette karnınızın içe çekili ve gergin olmasına özen gösterin. Aynı hareketi bu kez diğer tarafınıza uzanarak yapın. Her bir tarafınızla 15 kez tekrarlayın.

8. Sarkaç

Ellerinizle arkadan destek alıp vücudunuzun üst kısmını fotoğraftaki pozisyona getirin. Bacaklarınızı dizlerinizden bükülü olarak kaldırın. Birbirine bitişik halde, önce sağa sonra sola doğru sarkaç hareketi yapın. Bu sırada yan karın kaslarınızın gerildiğini hissedin. Hareketi 15 kez tekrarlayın. .

9. Yukarı şınav

Uzanın. Bacaklarınızı fotoğraftaki pozisyona getirin. Karnınızdan güç alarak bedeninizi yükseltin. Kollarınızı gergin biçimde uzatıp ellerinizle bacak bileklerinizi tutmaya çalışın. Bu hareketi de 15 kez tekrarlayın. .

10. Gerinme


Yan yatın. Üstteki bacağınızı belinizin üstü hareket etmeden ileriye doğru gerin. Vücudunuzun üst kısmını ise ters tarafa döndürmeye çalışın. Bu sırada ellerinizle başınızı destekleyip kollarınızı fotoğraftaki pozisyona getirin. Aynı hareketi farklı iki tarafınıza yatarak 10 kez tekrarlayın.


Kaynak: Hürriyet

GÖBEK ERİTME DİYETİ

Bir türlü erimeyen göbekler herkesin derdi.Herkes göbek eritme yolları arıyor.Sabah kalkar kalkmaz: Bir su bardağı ılık ballı limonlu su için. 35-40 dakikalık yürüyüş yapın. Daha sonra duş alın. Duş alırken ham ipek kese ya da kabak lifiyle 5 dakika boyunca göbek ve bel çevrenizi susam, kekik, biberiye, melisa yağıyla iyice ovun.

Kahvaltı: Bir adet kabuklu yeşil elma, bir adet sert şeftali.

Kahvaltı-Öğle Arası: 2 parmak taze dil peyniri.

Öğle: Bir porsiyon ızgara tavuk, bol rokalı ve taze soğanlı yeşil salata.

Saat 15.00?te: 3 ya da 4 adet yulaflı bisküvi

Saat 17.30?da: Bir adet yeşil elma.

Akşam: 4-5 kaşık zeytinyağlı fasulye, bir dilim tam buğday ekmeği, mevsim salatası.

Gece: Bir su bardağı tarçınlı ılık süt. 3-4 fincan özel karışımlı çaydan içilecek. Bu süreçte tereyağı, kaymak, sucuk, salam, sosis, yumurtanın sarısı, yağlı süt ürünleri, uyku hapları, unlu gıdalar ve çerezlerden uzak durulması gerekiyor.,
Göbek Eriten Haraketler

5 YORUMLAR

  1. yazdıklarınızla resimler örtüşmüyor. Bu yüzden kafa karışıyor. Kopyala-yapıştır yapmama da izin vermiyor. Not alamıyorum.

  2. Göbek eritmek için mekik çekmekte çok önemli.İlk gün kahvaltıdan 1 saat sonra 20 yarım yada tam mekik çekin.2. gün 25,3. gün 30 4. gün 35 diye sayı ve mekik çekmek için ayırdığınız zamanı uzatın.Yan yatarak tek ayağınızı yukarı kaldırmak yanlardaki birikmiş yağları eritiyor

  3. Çok güzel göbek eritmek için hem resimler hemde videolar ile göstermişsiniz.Göbek yağlarını eritip karın kaslarını geliştirmek için en güzel ve kolay egsersiz hareketleri bunlar.Beli kalın yada göbeğimden nasıl kurtulurum diyen bayanlara tavsiyem

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz