FISTIKLI KELEBEK OYASI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

oya-dersleri-fistikli-kelebek-oyasi
oya-dersleri-fistikli-kelebek-oyasi

Oya Dersleri-Türkçe Videolu açıklamalı Fıstıklı Kelebek Oyası Yapılışı tam detaylı anlatımı ile Tığ Oyası Modelleri içinden sizlere Yazma ve çeşitli el işi kenarlarına,Havlu oyası modeli.

Ören hanım bizlere Bugün olukça güzel Yeni Tığ oyası modeli öğretiyor. Videolu Türkçe Oya Modelleri için sitede Yazmalar bölümün de anlatımlı örneklere Videolu Oya Tarifleri ve Tığ oyası Örneklere bakabilirsiniz.

Yeni Oya Dersleri için sizlere çok beğenilen Popüler Oyalar, Yeni Havlu Oyaları,Boncuklu Oyalar,Pullu ve Tığ işi Oya örnekleri içinden çok beğendiğim modelleri göstermek istiyorum.

Açıklamalı Halkalı Havlu Oyası  yapılışı Tığ işi de acemi olan Tığ Oyası yapmak isteyen hanımların da yapabileceği basit ama harika Çeyizlik Havlu Oya modeline buradan bakabilirler.

Şişle Yapılan Oya Modeli çok eskilerden yapılan zincir çekip içine dolgu yaptığımız Oyalardan çok farklı ve Boncuklu modeli ile bir o kadar güzel.

fistikli-kelebek-oyasi-yapimi-oya-dersleri
fistikli-kelebek-oyasi-yapimi-oya-dersleri

Fıstıklı Kelebek Oyası,Fıstıklı Oyalar,Oya Dersleri,Oya Yapımı,Oya Örnekleri,Oya Modeli,Oyalar,Yeni Oyalar,Kolay Oyalar,Anlatımlı Oya Modeli,Kelebek Oyası Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇEYİZLİK TAKIM SARI LİF MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*