Örgü Modelleri Danteller Örnekleri FISTIKLI KELEBEK OYASI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

FISTIKLI KELEBEK OYASI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

631
oya-dersleri-fistikli-kelebek-oyasi
oya-dersleri-fistikli-kelebek-oyasi

Oya Dersleri-Türkçe Videolu açıklamalı Fıstıklı Kelebek Oyası Yapılışı tam detaylı anlatımı ile Tığ Oyası Modelleri içinden sizlere Yazma ve çeşitli el işi kenarlarına,Havlu oyası modeli.

Ören hanım bizlere Bugün olukça güzel Yeni Tığ oyası modeli öğretiyor. Videolu Türkçe Oya Modelleri için sitede Yazmalar bölümün de anlatımlı örneklere Videolu Oya Tarifleri ve Tığ oyası Örneklere bakabilirsiniz.

Yeni Oya Dersleri için sizlere çok beğenilen Popüler Oyalar, Yeni Havlu Oyaları,Boncuklu Oyalar,Pullu ve Tığ işi Oya örnekleri içinden çok beğendiğim modelleri göstermek istiyorum.

Açıklamalı Halkalı Havlu Oyası  yapılışı Tığ işi de acemi olan Tığ Oyası yapmak isteyen hanımların da yapabileceği basit ama harika Çeyizlik Havlu Oya modeline buradan bakabilirler.

Şişle Yapılan Oya Modeli çok eskilerden yapılan zincir çekip içine dolgu yaptığımız Oyalardan çok farklı ve Boncuklu modeli ile bir o kadar güzel.

fistikli-kelebek-oyasi-yapimi-oya-dersleri
fistikli-kelebek-oyasi-yapimi-oya-dersleri

Fıstıklı Kelebek Oyası,Fıstıklı Oyalar,Oya Dersleri,Oya Yapımı,Oya Örnekleri,Oya Modeli,Oyalar,Yeni Oyalar,Kolay Oyalar,Anlatımlı Oya Modeli,Kelebek Oyası Yapımı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz