Hobi FERMUARDAN TAŞLI BONCUKLU BİLEKLİK YAPILIŞI

FERMUARDAN TAŞLI BONCUKLU BİLEKLİK YAPILIŞI

535

Fermuardan nasıl takılar yapılır? sizler için daha önce paylaştım fakat Bugün yine farklı ama harika bir Fermuardan Taşlı Bileklik Yapılışı ile sizler ile beraberiz.

Zarif renkli taşlardan oluşan Bileklik gerçekten çok güzel.

Genç kızlarımız ve süsüne önem veren bakımlı bayanlarımız için birbirinden şık el yapımı kolay ve güzel malzemesi kolay bulunan Takıları sizler için paylaşıyoruz.

Resimlerden de gördüğünüz gibi yapılışı adım,adım anlatılmış.

Burada plastik dişli Fermuar tercih edilmiş fakat en alttaki Fermuarla Boncuklu Taşlı Bileklik modelini Çift Fermuar kullanarak metal Fermuarlar ile yapmışlar.

Bana kalırsa Plastik dişli Fermuar ile daha şık ve zarif oluyor.

Fermuar ile nasıl Takı Yapılır sizler için sitemizde bulunan Takı bölümümüze bakabilirsiniz.

Fermuardan Takı Küpe yapılışı eminim size de çok ilginç gelecektir fakat yapılan çalışmayı gördüğünüzde çok beğeneceğinizi düşünüyorum.

Metal Dişli Fermuardan Şık Bileklik yapımında sadece Fermuar kullanılmış fakat gerçekten çok Orijinal bir çalışma olmuş.

Fermuardan Kolye takılarınızı bir Takım haline getirebilir

fermuarla-tasli-bileklik-yaplisi
fermuarla-tasli-bileklik-yaplisi

fermuarla-tasli-bileklik-yaplisi-4 fermuarla-tasli-bileklik-yaplisi-5

Burada Taş Boncukları nasıl Fermuara dikeceksiniz görülüyor

fermuarla-tasli-bileklik-yaplisi-6

fermuarla-tasli-bileklik-yaplisi-7
İsterseniz Cam ya da plastik boncuk tercih edebilirsiniz
fermuarla-tasli-bileklik-yaplisi-1
s
fermuarla-tasli-bileklik-yaplisi-2
Fermuar kumaşını tam dibinden keselim ve her iki ucuna bileklik aparatı aç kapa ya da çengel halka takalım

fermuarla-tasli-bileklik-yaplisi

fermuarla-tasli-bileklik-yaplisi-3

12 YORUMLAR

  1. Sevgili Sema hanım ne kadar güzel yazmışsınız. Sizin bu söylediklerinizi ben Ticaret için söylüyorum. “Dünya sermayen olsa Ahlak,drüstlük ve Ticari zeka olmadıkça işe yaramaz diye. Ben takı işi ile sizin kadar yakınen ilgilenemiyorum ancak bulduğum ve çok beğendiğim çalışmaları sizlere sunmaya çalışıyorum. Sitemi takip etmeye devam ederseniz daha bir çok güzel çalışmalar görebilirsiniz.

  2. Ben İstanbul İktisat fakultesini bitirdim ve takı işiyle ugrasıyorum ve bu meslekten emekli olacagım insallah. Okumak sadece cehaleti alır. Bilgiye edep , ahlak katmadıkca ve bir de pratik zeka olmadıkca her sey bos. Ayrıca o kadar kulturlu insanlar gordum mutevazi isinde basarılı onlara da okudunuz mu diye sorma ihtiyacı bile soramazsınız cunku onlar sizi kulturuyle doverler:))

  3. Düşünceleriniz için çok teşekkürler. Hakkımda bölümünde yazdım fakat sanırım gözünüzden kaçtı. Ben ilkokul 4. sınıfa gittiğim dönem Annem ile Babam boşandılar ve biz çok fakirdik. Mahkeme Annemin talebi üzerine biz üç kardeşide Anneme verdi. O zamanlar 1982 yıllarında malum hayat şimdikinden çok daha zordu. Annem biz okuyan 3 evladını okuta bilmekte ve baka bilmekte çok zorluklar çekiyordu. Biz üç kardeş Anneme destek olabilmek için okullarımızı bıraktık. Ben ve abim çok parlak öğrenciler değildik fakat ablam çok çalışkan bir öğrenciydi. Okulu maddi nedenler ve çalışabilmek iin bıraktık. Abim orta 3 ,ablam orta 2 bende ilk okulu bitirince okulu bıraktım ve çalışmaya başladım. Yıllarca çalıştım dışarıdan okumak ilerleyen yıllarda aklıma geldi fakat evlenince 5 yıl içinde 3 çocuk annesi olmak ve onları büyütme aşamasında çok zor geldi. Fakat şimdi çocuklarım büyüdüler en büyükleri oğlum bu yıl 8. sınıfa geçti üçü de inanılmaz çalışkan çocukar. Eğer nasip ise bu yıl kayıt olarak okumayı ciddi,ciddi düşünüyorum hem Oğlumun yardımı çok olur bana hem onlara örnek olmak istiyorum.Bakalım hayırlısı Sağlık ile ilgili bir sıkıntı olmazsa bu sene İnşAllah okuyacağım.

  4. Kendinizi tanittiginiz bolumde ogrenmeye acik oldugunuzu yazmissiniz.Sizin gibi bir insanin ogrenmeyi egitiminde de kullanmasini beklerdim.İlkokul mezunu kalmaniz ilginc..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz