METAL DİŞLİ FERMUARLARDAN KOLYE TASARIMI


Hobi, Moda-Giyim, Takı,Toka

Fermuarlar artık sadece giysilerimizde değiller. Resimdeki gibi Fermuarla bir kolyeniz olsun isterseniz yapılışını resimli anlatımda görebilirsiniz. Daha önce sizlerle paylaştığım Mp3 lerinizin şık görünmesi ve kablolarının  kamufle olması için fermuarlardan yapılan etkinlik gibi yine çok ilginç ve ilgi çekiçi bir proje.

Resimdeki Fermuardan yapılan kolyenin ucuna anahtar madalyon gibi nesneler takmışlar fakat fermuarların çekme mandallarından kolye ucu ya da küpe fikri bana çok yaratıcı geliyor. Size gerekli olan boş küpe metelleri aparatları onuda takı malzemeleri satan dükkanlardan bulabilirsiniz.

Fermuarla yapılan kolyeniz için metal dişli fermuar kullanmalı ve yanlardaki kumaşı fermuarın dişlerine zarar vermeyecek şekilde kesmelisiniz. Fermuarın diğer ucuna kolye aparatı halkalardan taktıktan sonra küçük metaller,boncuklar gibi şeylerle daha ilginç ve hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Resimdeki çakmak ne işe yarıyor bilmeyenler için söyleyeyim. Fermuarın yanlarındaki kumaşı kestikten sonra çakmakla hafifçe kumaşı yakarsanız sökülme ya da açılma yapmaz.

DIY-fermuardan-kolye-taki-projesi
DIY-fermuardan-kolye-taki-projesi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “METAL DİŞLİ FERMUARLARDAN KOLYE TASARIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir