FARKLI VE GÜZEL 40 ÇOCUK ÖRGÜLERİ

Farkli-cocuk-orgu-modelleri-nazarca
Farkli-cocuk-orgu-modelleri-nazarca

Farklı Örülen Çocuk ve Bebek Örgülerine örnek olacak 40 Tane Bebek Giysi Modelleri ve Örgü Çocuk Kıyafetleri ile sitemizde Yapım aşamalı modeller birlikte görebilirsiniz.

Resimlerde gördüğünüz bazı modelleri örgü ve model olarak fikir verebilmesi için sizlere sundum. Bazılarının da Bebek Örgüleri yazan menüde anlatımları var.

Örnek olarak Balon modelli pembe Kız Çocuk Hırkasının tam anlatımı için buraya bakabilirsiniz. Değişik Modelli ve Siperli Bebek şapkalar hepsini model anlatımlı olarak Bebeklere örülen Örgüler görebilirsiniz.

Kolay Anlatımlı Örgü Bebek Süveteri modeli arayan hanımlar için de bitişine kadar açıklamalı Süveter yapılışı için burada Günün bebek örgü modelini inceleyebilirsiniz.

Sizlerden gelen istekler üzerine Anlatımlı Örgü Modelleri yayınladığımız Menüde Örgüler yazan bölümde Tığ ve Şiş ile yapılan Örgü örneklerine bakmayı unutmayınız.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU BURGULU ÖRNEKLE KADIN YELEK ANLATIMLI – Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*