AJURLU BURGULU ÖRNEKLE KADIN YELEK ANLATIMLI
orgu-sis-isi-anlatimli-kadin-yelek-yapimi

AJURLU BURGULU ÖRNEKLE KADIN YELEK ANLATIMLI


40-42 Beden Kadın Yelek Modeli 44 Bedene kadar olabilen  Anlatımlı İlmek sayıları,örneği ile Model anlatımı için Videolu açıklamalı Örgü Kadın Yeleği Model yapımı

Ajurlu Burgu örneği ile yapılan Kadın Yelek yapılışı için 3 numara örgü şişleri ve Yelekli ip kullanılmış. Bayan Yeleği önleri Düğme ve ilikli olanlarda sayılar aynı olmadığı gibi bu modelde de her 2 ön arklı sayıda ilmekler ile başlanıyor.

anlatimli-ajurlu-kadin-yelek-tarifi
anlatimli-ajurlu-kadin-yelek-tarifi

Ancak bu modelde her iki önde 87 ilmek ile başlanacak.Örnek olarak arklı örnekli Bayan yelekleri için Yelek Modelleri menüsüne bakmayı unutmayın.

Arka parça 135  İlmek ile başlanıyor ve Etek ve ön bant için lastik modelindeki ilmekler sayıya dahil. Örneğin yapım aşamalarını net olarak videolu açıklamalı örnek yapılışında görebilirsiniz.

Bu arada Yelek satılık mı? diye sormayın çünkü Yeleği ören ve satan Sevda hanım oluyor yani ben sadece sizler için paylaşan ve satış yapmayan kişi oluyorum.

Farklı Çocuk Örgüleri içinden seçtiğim 40 modelden oluşan sayfamız da daha azla Örnek ve Model fikirleri görebilirsiniz.
Kadın Yelek Tarifi Video

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın