Moda-Giyim FARBALI KIZ ÇOCUK ETEK DİKİMİ

FARBALI KIZ ÇOCUK ETEK DİKİMİ

5031
ferbalali-cocuk-etegi-nasil-dikilir

Penye Kumaştan Kat Kat Etek Dikimi

Kız çocukları için Sevimli Farbalı Etek nasıl dikilir buradaki resimli anlatımlı olarak görebilirsiniz. Küçük kızlar pek severler böyle kat, kat Farbalalı etekleri.

Penye kumaştan dikilen Kolay kız Çocuk Etek Dikilişi için malzemelerimiz  biraz Penye kumaş, eteğin önüne düğmelerin altına bant dikmek için bir parça şerit kumaş ya da kurdele.

Yaz aylarında dışarıda daha çok oynayan çocuklara kıyafet yetiştirmekte Anneler oldukça zorlanıyorlar üzerine leke işleyen giysileri bir zaman sonra maalesef giydiremez duruma geliyoruz.

Kışlık giysileri kaldırıp Penye ve yazlık giysilerinizi çıkarırken artık giyemeyeceğiniz Penye giysilerinizi değerlendirmek için böyle şirin kat, kat bir Etek yapabilirsiniz.

Eğer şöyle şirin ve çok sevimli Tütü Etek Nasıl Dikilir merak ediyorsanız bu sayfamıza bakabilirsiniz. İki parçalı Kız Çocuk Elbisesi Dikimi için buradan bakınız.

Büyüyen bebeğinizin artık Badileri kısa gelmeye başladıysa onlarıda buradaki resimlerdeki gibi Badileri Kız Bebek Elbisesine Dönüştürme sayfamızdaki gibi dikebilir geri dönüşümlü olarak faydalanabilirsiniz.

En Kolay Kız Çocuk Etek Dikimi için buradan bakabilirsiniz. Etekleri verevli kolay çocuk etek modeli

ferbalali-cocuk-etegi-nasil-dikilir
ferbalali-cocuk-etegi-nasil-dikilir

ferbalali-cocuk-etegi-nasil-dikilir-1
Aralarında 1 santim genişlik farkı olan uzun penye şeritler kesiniz. Uzun penye yoksa birleştirerek dikebilirsiniz.
ferbalali-cocuk-etegi-nasil-dikilir-2
Overlok ile dikemezseniz düz makina dikişi ile diktikten sonra çevrenizdeki tekstil atölyelerinde ya da terzilere Overlok çektirebilirsiniz.
ferbalali-cocuk-etegi-nasil-dikilir-3
Resimdeki gibi ince olan parçalar arada kalacak şekilde uzun penye şeritleri büzerek dikiniz.
ferbalali-cocuk-etegi-nasil-dikilir-4
Penye kumaş eteğin tersten görünümü
ferbalali-cocuk-etegi-nasil-dikilir-5
Eteğin ön tarafı bittiğinde önüne yakın renklerde şerit kumaşlardan dikiniz ve üstüne düğmelerle süs yapınız. Aynı şekilde eteğin arka kısmını dikiniz ve yanlardan dikip birleştirdikten sonra lastik takınız.

ferbalali-cocuk-etegi-nasil-dikilir
ferbalali-cocuk-etegi-nasil-dikilir

7 YORUMLAR

  1. Dilek hanim , özel dikim yapiyormusunuz? Kızımın doğumgünü için özel dikim bir elbise istiyorum . Siz yardimci olabilirmisiniz ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz