Hobi Eva Kağıt EVA KAĞIT İLE KİRPİ DUVAR SÜSÜ

EVA KAĞIT İLE KİRPİ DUVAR SÜSÜ

415
Eva Duvar Süsü Kirpi

Çocuk ve Bebek odalarına,Kreş ve Ana okullarına hem duvar süsü hem Etkinlik olarak yapabilecekleri sevimli Eva Kirpi Nasıl Yapılır?.

Eva Hobi kağıdı ile yapılan sevimli çalışmalara bir yenisini daha ekleyelim dedim Bugün sevimli bir Kirpi Nasıl Yapılır? öğrenelim.

Evde Nelerden Kirpi yapılır? sorusu için bir cevap bulmuş olalım. Okulda yapılacak Etkinlik Faliyetlerde sıkça kullanılan Eva sünger yüzeyli kağıtlar ile daha bir çok şey yapabilirsiniz.

Eva nedir? Eva ile Neler Yapılır? bunları detaylı ve resimli olarak gösteren Eva Kağıtla Yapılanlar adlı menümüzde yüzlerce çalışma görmeniz mümkün.

Eva İle Yapılan Hayvanlar duvarlara süs olarak yapıştırılan Stickerleri Ana okulu ve Kreşlerde görmüş olabilirsiniz.

Eva Duvar Süsü Kirpi
Eva Duvar Süsü Kirpi

eva-kirpi-5
Eva oluklu sünger kağıtlar
eva-kirpi-3
Eva desenli kabartmalı kağıttan kesilecek olan şekiller. Tabi siz Geometrik şekiller,Kalpler ya da farklı şeyler kesebilirsiniz aynı olması şart değil elbet
eva-kirpi-2
Eva kağıttan Kirpi şeklini kestikten sonra keçeli kalem ile burnunu,ağzını ve gözünü çizelim.Açtığımız deliklere kestiğimiz minik şekilleri yapıştıralım.
eva-kirpi
DIY kraft kağıt el sanatları, EVA köpük levhalar-DIY craft paper handicraft, EVA foam sheets with-DIY Handwerk Papier Handwerk, EVA-Schaumplatten mit-Papier kraft artisanat bricolage, mousse EVA feuilles avec-DIY håndværk papir kunsthåndværk, EVA skum ark med-DIY ambachtelijke papier ambachtelijke, EVA foam vellen met-DIY kraftpapper hantverk, EVA skum blad med-DIY håndverket papir håndverk, EVA skum ark med-

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz