Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ERKEK ÇOCUKLARA TIĞLA ÖRÜMCEK ADAM BERE ELDİVEN PATİK YAPILIŞI

ERKEK ÇOCUKLARA TIĞLA ÖRÜMCEK ADAM BERE ELDİVEN PATİK YAPILIŞI

2019
orumcek-adamli-cocuk-eldiveni-tig-orgusu
orumcek-adamli-cocuk-eldiveni-tig-orgusu

crochet braid spiderman child mitt-Tığla Örgü Spiderman Eldiven Yapılışı- Tığ İşi Örümcek Adamlı Çocuk Eldiveni Erkek Çocuklar için geçen gün Örümcek Adam Bere ve Örümcek Adam Erkek Çocuk Patik Modelini de yayınladım.

Baş Parmaktan Başlanıp yapılmaya başlanan Tek Parmaklı diğer 4 Parmakta Kapalı örülen Örümcek Adam Erkek Çocuk Eldiveni Oğlan Çocukları çok sevecektir.

2 Numara Tığ Normal kalınlıkta İp ile 4 yaşından tutun 5-6-7 Yaş Erkek çocuklarına kadar Eldiven tam gelir.Beresi Patiği ve Eldiveni ile 3 parça Takımı çocukları çok mutlu eder.

Häkeln-Sie-Zopf-Spiderman-Kinderhandschuh
Häkeln-Sie-Zopf-Spiderman-Kinderhandschuh

Eldiven ilk Parmaktan yapılıp 8 trabzan boyunda yapılıyor.İp koparılıp sihirli halka yöntemi ile Kapalı Parmakların ucundan başlanıyor Parmak olan bölgeye gelince Parmak örgüye dahil edilip 3 sıra sonra Bilek lastik ile Dikişsiz Çocuk Eldiveni bitiyor.

ÖRGÜ ÖRÜMCEK ADAM KAR BERESİ YAPIMI

3-10 Yaş Arası Örümcek adam Kar Beresi yapılışını buradan tıklayıp izledikten sonra isterseniz Takım yapabilirsiniz. Bere Şiş ile yapılıyor isteyen Tığla aynı teknik ile yapabilir.

ÖRÜMCEK ADAMLI ERKEK ÇOCUK PATİK TARİFİ

Erkek Çocuklarını Patik giymeye ikna edebileceğiniz Örümcek Adam Erkek Çocuk Patik yapılışı da burada. 3 Parça Örümcek Adam Bere,Eldiven ve Patik yapabilirsiniz.

OĞLANLARA AYILI KIZLARA TAVŞANLI BERE YAPILIŞLARI

Ya da Çocukların bayılacağı Oğlanlara Aylı Kızlara Tavşanlı Bere Tarifleri ile şirin Hayvanlı Çocuk Şapkaları yapabilirsiniz.

crochet-braid-spiderman -child mitt
crochet-braid-spiderman -child mitt

Tığ ve iğne ile Eldivenin üzerine Örümcek adam Maskesindeki yüz ifadeleri yapılıyor.
Häkeln Sie Zopf Spiderman Kinderhandschuh

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz