en-son-cikan-sal-modeli-tig-orguler-2020


EN SON ÇIKAN ŞAL MODELİ İLE BAYANLARA ÖRGÜ ÖĞRETİLİYOR

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Kadınların vazgeçilmezi Omuzlara alınan Tığ Örgü Tekniği ile El Yapımı Şal Yapımı ile Yeni Modelin yapılışını sunuyoruz. Tığ ve Tek renk ip ile ne kadar da çabuk örülüyor.

Dantel Örgü görünümlü Şalı sizlere anlatan ve Videolu Tarifini yapan Bayan Benim Görümcem olur. Sevgili Emine Hanım ile birlikte Videoyu izleyip sizler de örebilirsiniz.

6-zincirle-sal-baslama-teknigi
6-zincirle-sal-baslama-teknigi

Su Mavisinin güzel bir Tonu olan Bu Modeli Çeyizlik için Siyah Rengini yapmışlar. Kış geliyor Şal her zaman her kıyafetin üzerine çok daha şık durur.

orgu-sal-vidyolari
orgu-sal-vidyolari

Yine aynı renk Püsküller yapılan Şalın kenarına farklı Şal Kenarı örneği de uygulanabilir. Ancak Püsküller de hoş olmuş. Daha Abiye Tarzı Örme Şal için tavsiyem Siyah veya Beyaz Simli Fantezi ipler ile yapmanız.

sal-ipiyle-yapilan-tig-sallar-2019
sal-ipiyle-yapilan-tig-sallar-2019

Ucundan 6 zincir ile başlanan Üçgen Şal 2 ml Tığ ve 2 Katlı Lif ipi ile yapılmış.Şal ipi Şal,Bebek Örgüleri,Yelekler ve Battaniyeler de Yumuşacık duruyor.

orgu-tarifleri-sallar
orgu-tarifleri-sallar

Arzu eden farklı ip ile de yapabilir ama ipiniz çok kalın olursa zarifliği gider ya da içindeki Örümcekli Trabzan örnekleri çok büyük olabilir.

tig-orgulu-mavili-sal-yapimi
tig-orgulu-mavili-sal-yapimi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir