Örgü Modelleri KIZ SEVDİ YELEK MODELİ:TÜL GİBİ ÖRGÜLER

KIZ SEVDİ YELEK MODELİ:TÜL GİBİ ÖRGÜLER

4840
kiz-sevdi-tul-gibi-tig-isi
kiz-sevdi-tul-gibi-tig-isi

Kız sevdi Tığ işi örgü modeli zarif yelek modelleri, şık Etol şal örnekleri arayan hanımların beğeneceği, bluz, hırka gibi birçok model yapabilecekleri bir örnek.

Örgü Tığ işi Yelekler için önerilen modelde Temel tığ işi örgü teknikleri bir arada kullanılmış. Örgü fıstık, Başak örgü, zincir tekniği gibi teknikler uygulanmış.

yelek-tigla-modeller-video
yelek-tigla-modeller-video

Kız Sevdi Örneği ile Tül gibi Örgüler hazırlayabileceğiniz yazlık, baharlık Bayan yelekleri, Bayan hırkaları için bu model gerçekten güzel.

ceyizlik-tul-gorunumlu-yelekler
ceyizlik-tul-gorunumlu-yelekler

Angora Gold örgü ipi ile çalışılmış. burada isteyen Nako Angora isteyen Alize örgü ipleri ya da benzer ipler ile çalışabilirler.

fistikli-kirpikli-kiz-sevdi-deseni
fistikli-kirpikli-kiz-sevdi-deseni

Örgü Kız Sevdi Modelinde 6 numara 1.4 mm tığ kullanılmış, model 16 ve katları üzerine kurulmuş. Arada Başak dolgulu yapılan Desenler her biri 16 zincir çekilerek yapılmış.

kirpik-fistik-yelek-basak-orgu
kirpik-fistik-yelek-basak-orgu

Model altındaki başlangıçtaki trabzanlardan yapılan lastik 4 sıra yapılmış, her bir Trabzan üçlü Trabzan olarak uygulanmış.

Model bu trabzanların üzerine 16 ve katları ile yerleştirilmiş. Modelin tek tarafında yine trabzanlar ile düğme için bant çalışılmış.

Video: Crochet Craft World

Tığ İşi Kız Sevdi Modeli Yapılışı-Very special and wonderful crochet shawl, blouse,cardigan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz