EL ÖRGÜSÜ YUMAK BEBEK YELEĞİ VİDEOLU TARİFİ
yumak-bebek-yelegi-tarifi

EL ÖRGÜSÜ YUMAK BEBEK YELEĞİ VİDEOLU TARİFİ


Bir Yumak Bebek Yeleği Modelini İzlemek ve aynısını bebeğinize,yeğen veya torununuz için yapmak isterseniz Yeleğin Yapılış açıklamaları nazarca sayfamız da.

62 Zincirle başlanır. Başlama kutu ve trabzan sonrası Roba da Kol,Ön ve Arka ayrımı için 20 arkaya,10 kollara 10 tane de Önler için trabzanar ayrılır.

Bu sayılar arasında doğru artırmalar ile Roba 10 sıra ajurlu trabzanlar olana kadar devam eder.Kol ve Beden ayrımın dan sonra Yumak Örneği ile beden yapılır.

robali-yumak-ornekli-koay-yelek
robali-yumak-ornekli-koay-yelek

Tığ işi Tek Parça Robalı Bebek Yelek süslemeleri için aynısını Yıldız Düğmeleri bulamazsanız farklı düğmeler dikin.Şirin düğmeler modeli daha güze gösterir.

tig-isi-yumak-bebek-yelek
tig-isi-yumak-bebek-yelek

Örgü süslemelerini doğru yaptığınız da unutmayın Her zaman Modellere verdiğiniz emek boşa gitmez ve Tüm güzellik öne çıkar.Yanlış süslemeler veya Örgü Aksesuarları her şeyi olduğundan daha kötü gösterebilir.

6-9-aylik-ebek-yelekleri-tig-modelleri
6-9-aylik-ebek-yelekleri-tig-modelleri

Yelek için 100 gr 250 metre olan antipilling özellikli bir bebe yünü ve yün kalınlığına uygun olarak 2,5 mm tığ kullanılmış. 6-9 aylık bebeklere göre örülen yelek için 1,5 yumak kadar ip gidiyor. Yeleğin Boy uzunluğu 25 cm.

Yeleğin ön kısmında erkek bebek için olduğundan sağ tarafta düğme kısmı, sol tarafta ilik kısmı çalışıldı.

Önerilen Bebek Örgü Yelek Tariflerine de Bakabilirsiniz

Mevsimlik Çocuk Hırka Tarifi

Örgü Ayakkabılı Bebek Yeleği Tarifi

Püsküllü Tığ İşi Motifli Bebek Yeleği Yapımı

Paspas Model Bebek Yeleği Yapımı

Bir cevap yazın