Menü Kapat

DÜĞMELERDEN ÇİÇEK ŞEKLİNDE SÜSDüğmeler ile Bir çok etkinliğiniz de ve faaliyetleriniz de,el işlerinizde hatta evinizin dekorasyonunda çocukların tokalarına giysilerinde süs olarak kullanabilirsiniz.

 Keçe ve güzel kumaşlarla destekleyerek düğmelerden çiçek şeklinde süs.

Eğer sizde düğme çiçeğinizin arkasına çengelli iğne takarsanız istediğiniz her alanda takıp çıkararak kullanma şansınız olur.

Fakat bende sizlere bir kaç kendi fikirlerimi sunmak istiyorum.

Söze ben olsaydım diye başlayarak bu şekilde düğme çiçeklerden resim Hobi çubuklarından yapılan resim çerçevesi etrafına yapıştırarak ilginç ve hoş bir şirin fotoğraf çerçevesi yapabiliriz.

Salonumuzdaki koltukların ve salondaki hakim olan renklere uygun renk düğmeler kullanarak kırlentlerin üstünde pek şirin durur bu düğme çiçekler.

Teneke içecek kutularından kalemlik ya da karton kutulardan kalemlik yapılışı projelerinizde süslemelerde de kullanabilirsiniz.

Bebeklerin ve çocukların odalarına şöyle sevimli bir Düğmeli Penguen Panosu yapmak isterseniz burada bulunan çalışmaya bakabilirsiniz.

Düğmelerden Kase çalışması yine renkli Düğmeler ile yapılan Eviniz de masanın ve konsolun üzerinde çok şık durabilir ya da yatak odasında takılarınızı koymak için kullanabilirsiniz.

Değişik Takıları seven Bayanlar için Düğmeler den Bilezik yapılışına bakabilirsiniz.

Bu arada isterseniz Fimo Hamurundan Düğmeleri kendiniz yapabilir bir çok güzel istediğiniz renk ve desen de El Yapımı Düğmeleriniz olabilir.

DIY-Button-Flowers-proje
DIY-Button-Flowers-proje

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir