Örgü Modelleri DEĞİŞİK AÇILIR YAKALI 3 DÜĞMELİ PATİK

DEĞİŞİK AÇILIR YAKALI 3 DÜĞMELİ PATİK

13810
Nazarca-3-dugmeli-acik-yakali-patik-tasarimi
Nazarca-3-dugmeli-acik-yakali-patik-tasarimi

En değişik en yeni tasarım örgü patik modellerinden bir tanesini bizim sayfamızda Açılır yakalı düğmeli patik modeli tarif olarak görebilirsiniz.

Özel tasarım 2 şiş önden 3 düğmeli patik modeli olarak Yepyeni bir model tasarımı. 37-38 ayak ölçüsünde uygulanarak model tarifi yapılmış.

Kahverengi-3-dugmeli-bayan-patigi
Kahverengi-3-dugmeli-bayan-patigi

Açılır Yakalı Patik için Şiş numarası olarak 3 numara şiş Kullanılıp patik ipi de model çalışarak ön tarafına açılır yaka tekniği ile 3 adet düğme dikilmiş.

Değişik patik modeli oldukça şık her renk ile hazırlanabilir, kolayca örülür, videolu tarifi ile de herkes bu modeli yapabilir.

Kahverengi patik ipi kullanılan açık Yakalı patik modelini 3 adet düğme dikilerek model haroşa ve düz örgülerden oluşuyor.

Oldukça zarif kibar Çeyizlik 3 Düğmeli patik modeli günlük olarak da kullanılabilir. Sadece uç ve arka kısmında dikili Kadın patik modeli.

Kahverengi-3-dugmeli-bayan-patigi
Kahverengi-3-dugmeli-bayan-patigi

Model hazırlanmasında ören Bayan Dora ip kullanılarak hazırlanan modeli aynı kalınlıkta patik ipi ile de yapabilirsiniz.

Her patik için 3 Toplamda 6 adet düğme gerekiyor. Açılır yakalı 3 düğmeli patik modelinin yapımına başlayabilmek için önce şişe 48 adet ilmek olana kadar ilmekleri atınız.

39-40 numara Açık yakalı Düğmeli patik modeli içinde 50 adet ilmek atıp başlayabilirsiniz.Ya da daha küçük ayaklara göre küçültmek için Patik modelinin boyutunu 35- 36 numara patikler içinde 46 ilmek ile modeli uygulayabilirsiniz.

acik-yakali-3-dugmeli-yeni-tasarim-kadin-patik
acik-yakali-3-dugmeli-yeni-tasarim-kadin-patik

Kaynaklar:Yazısı nazarca.com-Videolu Anlatım Süreyya’nın Örgüleri Kanalına Aittir.

Kahverengi Düğmeli Kadın Patiğin Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz