ÇUBUKLA DANTEL ODA TAKIMI TARİFİ

cubukla-dantel-oda-takimi-tarifi
cubukla-dantel-oda-takimi-tarifi

Kendine Motifli Dantel Masa Örtüsü Danteller yapmak için Model arayanlar hemen bu Dondurma Çubuğu ile Dantel Masa Örtüsü ya da Dantel Oda Takımı örmek çok kolay.

Motifin ortası yapıldıktan sonra İlmek uzatılan bölümler aynı Çubuklu Oya yapılışında ki gibi Uzatılarak Çubuk üzerini alınıyor.

dondurma-cubuguyla-oda-takimi-dantel
dondurma-cubuguyla-oda-takimi-dantel

Motifler küçük olduğu için Kare Dantel Sehpa ya da Vitrin danteli için 16 motifle tam boyda olur. Masa Danteli olarak kaç motif gider bunu ördükçe tahmin edebilirsiniz ben tam emin değilim kaç tane gider.

21 Numara Polyester ip ile 21 Numara Tığla yapılıyor.Beyaz iple de şık ama Renkli Danteller seviyorsanız çok güzel olabilir.

Ebruli Uzun Şal Modeli için de az önce Örgüler bölümü için hazırlanan Angora Ebruli ipten Modern ve şık Şal yapılışına buradan bakabilirsiniz.

Çubukla Dantel Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. HÜRREM GÖZÜ BONCUKLU YELPAZE TIĞ OYASI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*