ÇİLEK DANTELLİ UÇ VE HAVLU KENARI YAPIMI

cilek-havlu-danteli
cilek-havlu-danteli

Uç Danteli olarak ta önerdiğim Mutfak Havlu ve Mutfak Masası Kenar Danteli için Çilek Desenli Havlu  Danteli Örneği Örnek Çıkarma Videosu ile birlikte.

Üzerinde Meyve desen olduğu için Pikelere kenar Danteli olarak biraz tuhaf kaçabilir.Ama Kumaş ya da Etamin Masa örtüleri kenarlarına çok yakışır.

cilekli-dantel-uc-danteli
cilekli-dantel-uc-danteli

Tabi Havlu ile takım yapmak için Mutfak Perdesi Uç Danteli olarak 3’lü Masa Örtüsü,Perde Ucu ve Havlu Kenar Danteli olarak Takım yapılır.

Çilekli Havlu Kenarı için 3 renk kullanarak ayrıca 22 ml Tığ ile yapılan Model Göbek kısmından başlanıyor.

Yeşil iple 12 zincir çekilir yuva yapılır yuva kapatılır içine tığın üzerine ip dolayın yuvaya girin 3 lü trabzan yapın arada 3 zincir olan toplam toplam 7 yuva olacak şekilde tamamlayın.

Çilek Deseninin ucundaki Yeşil yerden başlanır ve Videoda tam detaylı anlatım var.Önceki Havlu Örneği Halkalı Havlu Göbeği modeli için buradan lütfen.

Çilekli Havlu Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 5 SIRALI RENGARENK UÇ DANTELİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*