HALKALI HAVLU GÖBEĞİ NASIL YAPILIR

halkali-havlu-gobegi
halkali-havlu-gobegi

Havlu üstüne dikilen Tığla yapılan Halkalı Havlu Göbeği 3 renkten yapılan Tığ oyasını bizlere Derya hanım Videolu tarifi ile göstermekte.

Geçen yıl da Kelebekli Havlu Göbeği modeli olan Dantel Büyük Kelebek ve aynı şekilde Havlu ucu Kelebekli modeli ile çok beğenilen modellerden biridi.

havlu-gobegi-halkali-ornek
havlu-gobegi-halkali-ornek

Oya ipliği Havlu Modeli için kullanılan Pembe ve Yeşil renkler için Çizmeli Pembe renk no: 601 Yeşil olan da Leylak marka ve 690 numara Tığ olarak ta 22 numara ve Serum Halkaları.

Aynı model biraz değiştirip Havlunun ucun da benzer motifli Havlu kenarı örneği ile takım yapabilirsiniz.Olmadı menüdeki Havlu Örnekleri bölümünden Halkalı Havlu Örnekleri içinden seçebilirsiniz.

Halkalı Havlu Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİLEK DANTELLİ UÇ VE HAVLU KENARI YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*