5 SIRALI RENGARENK UÇ DANTELİ

5-sirali-renkli-havlu-danteli
5-sirali-renkli-havlu-danteli

5 Sıralı Renkli Dantel Modeli Şirin Mutfak Perdeler,Mutfak Havlularına Rengarenk Havlu Ucu Danteli ya da Renkli Pike Takımı Kenar Danteli için Videolu anlatımlı.

Modelin kaç sıra ya da ne kadar uzun olmasını istiyorsanız o kadar sıra örmeye devam edebilirsiniz. Model kolay olduğu kadar Çok Amaçlı Kenar Dantel modeli olarak bir çok şekilde kullanabilirsiniz.

bes-sirali-rengarenk-uc-danteli
bes-sirali-rengarenk-uc-danteli

Yeni Başlayanlar için Çok güzel bir örnek olduğu kadar bir o kadar Zari ve kullanışlı bir Örnek. Sırayı tekrar edebilir boyunun kaç sıra ne kadar olacağına karar vereceğiniz gibi Çeyizlik Danteller için uygun bir Model.

Bu arada Dantel ipi yerine Örgü kalın iple yapıldığı zaman Bebek Battaniyesi ya da Etol modeli de şahane olur. bir kaç gün önce sizlere Çilekli Havlu Kenarı modelinin nasıl yapıldığını sunmuştuk. Buradan modele ulaşabilirsiniz.

5 Sıralı Renkli Uç Danteli Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 1 SANTİM HALKALI UÇ DANTEL YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*