ÇİÇEKLİ RENK CÜMBÜŞÜ OYA TARİFİ

tig-oyasi-renk-cumbusu-modeli
tig-oyasi-renk-cumbusu-modeli

Çiçekli Renk Cümbüşü Oya Modeli Videolu Ana renk Yeşil diğer 3 renk ile 4 renkli Çiçek motifli Oya modeli bir bütün olarak yapılır.

22 numara Tığ ve 4 renkten yapılan Canlı renkler ile kolay çiçek modelleri ip koparılarak yapılıyor.Motifler elde ayrı olarak örülmüyor.

renk-cumbusu-oya-modeli
renk-cumbusu-oya-modeli

Günün diğer Oya örneği de Uzun İlmekli 3 Fıstık Oyası modeli adında Pudra ren Yaza ve Pudra renk 355 numara ipten yapılan bir Oya Örneği.

Renk Çümbüşü Tığ Oyası İğne oyasından çevrilen bir örnek.Derya hanım videoda İğne Oyası modelini de bizler için gösteriyor.

Yalancı İğne Oyası modelleri diye çevrilen Tığla yapılan daha fazla modelleri sayfamız da alt taraflarda ve menüden bakabilirsiniz.
Yazma Modeli Renk Cümbüşü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. DELİKLİ ÜZÜMLER OYA MODELİ AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*