capraz-duz-orgu-modeli-yapimi

ÇAPRAZ DÜZ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI ÖRNEK

Küçük Örnekli Örgü Modelleri-Kolay ve küçük örneklerden oluşan Çapraz Düz Örgü Modeli Düz ve Haraşo örgü modelinden sıkılanlar için Videolu Anlatımlı kolay Örgü Deseni.

Bugün bu örnekten önce yine küçük örnekli fakat Türkçe anlatımlı olarak paylaştığım Pıtırcık Örneği nasıl örülüyor buradan bakabilirsiniz.

Süveter Örmek isteyenler için Arzu hanımdan Türkçe açıklamalı Örgü Bebek Süveteri baştan sonuna kadar tüm detayları ile nasıl Örülüyor buradan bakabilirsiniz.

Jakarlı Örgü Şablonları yerine size Videolu anlatımlı renkli çok kolay Jakarlı Örgü Modeli yine Bugün nazarca örgüleri arasında yer alan modellerden.

Bu örneğin adını ben bilmiyorum ancak yabancılar bu örneğe Çapraz sabit döngü dikişi olarak paylaşmışlar.”Diagonal Fixed Loop Stitch” Ben bu örneği Yan Kaz Ayağı örneğine benzettim. Bu örneğin bizdeki adı nedir bilen arkadaşlar sayfa altındaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirler.

capraz-duz-orgu-modeli-yapimi
capraz-duz-orgu-modeli-yapimi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir