KOLAY JAKARLI ÖRGÜ DESENİ VİDEOLU ANLATIMLI

kolay-jakarli-desenli-orgu-modeli

Jakarlı Örgü Videoları- Örgüde Jakarlı Desen Nasıl Yapılır? Bu basit ve şirin Jakarlı renkli Örgü modeli nasıl örülür? Videolu anlatımlı Jakarlı Örgü Modelinde görebilirsiniz.

kolay-jakarli-desenli-orgu-modeli
kolay-jakarli-desenli-orgu-modeli

Jakarlı örgüler bir kaç renk ile örgü üzerinde örnekler ile oluşturulan desenlere verilen addır.

Örgü Yelek Örneği ,Modeli isterseniz tek renk ile örülen buradaki modele bakabilir veya Çiçekli Badem Örgü Modeli ile çok güzel örgüler örebilirsiniz.

Jakar örgü desenleri genelde Eldiven,Patik ve Bere kenarları için kullanıldığı kadar Bebek ve çocuk örgülerinde Örgü Hırka,Kazak ve süveter gibi giysilerin bel ve kol ağızlarında Jakar deseni Örgüler çok güzel oluyor.

Jakarlı Örgü Teknikleri için El işleri ve Örgü Videoları yazan bölümlere bakmanız yeterli.Burada bulanan Videolu Anlatımlı Jakarlı Örgü Deseni çalışmasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Jakarlı Örgü Modellerinde eğer iri desenler yaparsanız örgünün ters tarafından uzatılan iplerin örgü modeli kasmamasına özen göstermeniz gerekiyor. Örnek olarak Bugün bu paylaştığım Jakarlı Örgüde desenler küçük olduğu için çok daha rahat örülür.

Kız Çocukları için Örgü Elbiselerin etek kısımlarına veya Bebekler için örgü takım kazak ve pantolon örerek bu jakar desenini örgü içinde kullanabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*