Örgü Modelleri BURGULU FİTİL SON MODA BAYAN YELEK YAPILIŞI

BURGULU FİTİL SON MODA BAYAN YELEK YAPILIŞI

1623
burgulu-fitil-bayan-yelek-yapilisi
burgulu-fitil-bayan-yelek-yapilisi

42-44 beden Bayan Yelek-Son Moda Bayan Yelek Modelleri için sizlere Burgulu Fitilli Örneği ile Baştan Sona Açıklamalı ve Türkçe Videolu Açıklamalı Kadın Yelek Yapımı.

İp Alize Angora Şiş olarak ta

Bayan Yeleklerin de Lastik Modeli olarak kullanılan ve Bu Modelde de lastik bölümlerin de kullanılan Bağlamalı Lastik Örneği nasıl yapılır? buradan örnek yapılışına bakabilirsiniz.

Yelek Örneği şiş işi Motifi olarak Burgulu Fitil Motifi ve Ara örnek olarak ta Su Yolu Ara Örnek kullanılmış. Yuvarlak yaka ve Kol Kesimi video içinde anlatılıyor

son-moda-bayan-yelek-burgulu-fitil
son-moda-bayan-yelek-burgulu-fitil

Yelek 2 ön ve 1 arka olarak 3 parçadan oluşuyor. Önler 110 ilmek ile başlanıyor ve lastik için kullanılan model dahil olmak üzere 7 motiften ön en genişliği oluşuyor ve 18 burgu motif sonra Yelek Kol Kesimi Başlanıyor ve 2 motif kalıncaya kadar kol kesimi devam ediliyor.

Yelek arkası 174 ilmek ile başlanıyor ve enine genişlik olarak 12 burgu motif bulunuyor. Uzunluk olarak aynı önler gibi 18 burgu motiften yapılıyor.

el-orgusu-burgulu-fitilli-yelek
el-orgusu-burgulu-fitilli-yelek

Annelerin giyebileceği ya da Şiş İşi Çeyizlik Gelin Yelekleri olarak sandıklara koyabileceğiniz kırık beyaz renkli yelek modeli.

3 Numara şiş ve Alize Angora tarzı ince iplik ile Burgulu Örnekli Yelek modeli tamamlanıyor. Az önce de Tığ işi Yeni Moda Bayan Yelek yapılışını sizlere burada sundum.
Burgulu Fitilli Yelek Modeli Video

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz