Örgü Modelleri Bebek Örgüleri BOL AJURLU YAZLIK BİR ÖRGÜ YAPIMI

BOL AJURLU YAZLIK BİR ÖRGÜ YAPIMI

544
bol-ajurlu-sis-isi-yazlik-orgu-petekli
bol-ajurlu-sis-isi-yazlik-orgu-petekli

Yazlık Bol Ajurlu bir örgü modeli. Yaz örgülerinde kullanılır, bayan örgülerinde yakışır, bluz, yelek, hırka modeline uygun bir örgü tarifi.

Petekli örgü modelleri serisinden Bugün her iki tarafı kullanılır. Petek desenli yazlık, delikli, bol ajurlu, zarif örgü deseni tarifi sunuyoruz.

yesil-bol-jurlu-sis-deseni
yesil-bol-jurlu-sis-deseni

Daha Tok bir örgü modeli istiyorsanız, o zaman size Önerim Canan simli iplikle örgü modeli tarifi adındaki bir diğer örgü modelimize bakmanız.

Yine yazlık örgülerde kullanılır Bakmadan geçme örgü modeli denilen modellerden Ajurlu Burgu Firuze örgü modeli tarifini de buradan görebilirsiniz.

Yapımı da çok kolay bir model, modeli ilmek sayısı 2 ve katlarından oluşmakta. Yalnız modelin başında ve sonunda 1 er ters ilmekler koymanız gerekiyor.

sisle-bol-ajurlu-yzlik-ornekler-sesli-anlatim
sisle-bol-ajurlu-yzlik-ornekler-sesli-anlatim

Yazlık Ajurlu Örgüler de İki Kenar için birer tane ters ilmek ile kenar ekleyebilirsiniz modeli çift ilmekler ile kurmanız gerekiyor.

Lastik yapılmadan da başlanan bir model Ancak bu örgüye başladığınız ilk iki sırayı çok sıkı örmezsenİz daha güzel görünür, örerken hem daha rahat edersiniz.

Yazlık Ajurlu Örgü Modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz