El İşleri Bebek Örgüleri CANAN SİMLİ İPLE MAVİ ŞİŞ ÖRGÜ YAPIMI

CANAN SİMLİ İPLE MAVİ ŞİŞ ÖRGÜ YAPIMI

546
canan-simli-orgu-modeli
canan-simli-orgu-modeli

Mavi renk Canan simli iple örgü modeli tarifi.Çok güzel bir örnek, örgünün Adını bilmiyorum tam anlatımlı tarifi ile sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyorum.

Tığla da şişle örülen örgüler için bugün paylaşılan diğer 3 Aşamalı Dikişli Tığ Örgü yapılışı, ile değişik 3 aşamadan oluşan bir örgü tığ işi battaniye gibi modelleri uygun.

Bugün diğer bir Tığ Örgü 8 yapraklı çiçekli yelek örneği bayan yelek modelleri şal ve etoller için paylaşılmış bir model son olarak ilk paylaştığım gün örgü modeli.

orgu-canan-simli-modeli-yapimi
orgu-canan-simli-modeli-yapimi

Örgü Lotus çiçeği modeli mutlaka bayan örgüleri için kullanılabilir model mutlaka görmelisiniz.

Örgü ipinin üzerinde Canan markası vardı sanırım Türk markasına ait Benim de aklıma Canan simli örgü modeli demek geldi. İpte çok güzel simi abartılmamış çok abiye durmayan ama çok da basit olmayan oldukça şık bir ip.

mavi-renkli-canan-simli-orgu
mavi-renkli-canan-simli-orgu

Yazılarında örgülerden bahsederken hep aynı şeyleri tekrarlamış gibi olmak istemiyorum ama’ bir örgü hakkında Kaç model önerebilirsiniz ki? Bu da her şey örülebilir örgülerden.

Ancak bu örnek sadece bayan, çocuk örgüsü için değil erkek örgüsü de yapılabilir, hoş bir model.

mavi-orgu-modeli-canan-iple
mavi-orgu-modeli-canan-iple

Örgü Canan Simli Model Hem yaz, Hem de kış öreceğiniz örgüler için bu güzel kalpli, çiçek desenli olan aralarda 1 ters binmek ile yapılan modeli uygulayabilirsiniz.

Ama özellikle bebek örgülerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Model her iki türlü de nereden bakarsanız bakın aşağıdan başlayan modeller için de alttan başlayan örgüler için de kullanılabilir.

Canselin örgü dünyası Kanalı çalışması için Örgü Modeli Tarifi için Kendilerine Teşekkür ederiz

Canan Simli Örgü Modeli Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz