BOHEM AHŞAP BONCUKLU SAPLI TIĞ ÖRGÜ KADIN ÇANTA
orgu-findik-modelli-kadin-canta-yapilisi

BOHEM AHŞAP BONCUKLU SAPLI TIĞ ÖRGÜ KADIN ÇANTA


Tığ işi Kabarık Nup Örgüden Renkli Astar gerekmeyen Bayan Örgü Çanta Tarifi-Örgü Tığ İşi Fındık Tekniği olarak ta Bilinen Bu El Örgü Tığ işi Çanta yapılışı Tabandan Sapına Detaylı Yapılışı.

Hazır Ahşap Büyük Boncuklu Metal Saplı Tığ Örgü Fındık Örgü modelli Çanta Modeli çok kullanışlı içi derin bir Örgü Tasarım Çanta.

Model yapımı yabancı ama seyrettiğiniz de zorlanmayacaksınız. Örneğin benzerini de sayada görüyorsunuz o modeli de uygulayabilirsiniz.

Çanta yapımında Pamuklu Kalın ip kullanılmış. 4 ve 4,5 Numara Tığ lar Taban ve Üst bölümde farklı numara Tığ kullanılıyor.

findik-orgu-ahsap-boncuklu-sapli-canta
findik-orgu-ahsap-boncuklu-sapli-canta

Oval Örgü   Fındık Modelli Çanta için 5-6 renk Macrome (Makrome) ip ya da Çanta örmek için uygun başka bir ip ile yapabilirsiniz.

Bu Üstteki Resimdeki Çantanın Yapılışı baştan sona Türkçe Videolu.İsterseniz Örgü Kadın Çanta Yapılışı için buraya tıkayıp izleyin.

Makromu ile Kanvas Çanta Modeli için de güzel daha Modern bir Model de bu Macrame Kanvas Çanta Modeli.

Tığ işi Örgü Fındık Modelinin yapım aşamaları Türkçe.Arzu edenler benzer bu örgü ile Çanta Yapabilirler.Aynı Çantayı Bu model ile de yapabilirsiniz.

makrome-findik-ogu-canta-tabani
makrome-findik-ogu-canta-tabani

Çantanın tabanı önemli.Çünkü Büyüklüğünü Taban belirler.Taban ne kadar büyük yapılırsa Çanta o ölçüde Büyük olur.

Sac-Bohème -Crochet
Sac-Bohème -Crochet

Bohem Makrome Çantanın ne kadar derin olacağına karar verdikten sonra Örgüyü bitirir Çanta sapını dikersiniz.Eski kullanmadığınız çanta Saplarını da bu şekilde değerlendirebilirsiniz

Sac bohème: j’ai le plaisir de vous présenter ce très joli sac à main pour femme

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın