Örgü Modelleri ARTIK KADINLAR ÇANTALARINI KENDİLERİ ÖRÜYORLAR

ARTIK KADINLAR ÇANTALARINI KENDİLERİ ÖRÜYORLAR

5521
orgu-midye-kabugu-kadin-canta-yapimi
orgu-midye-kabugu-kadin-canta-yapimi

Yeter ki Çanta Örmek isteyin. İnternet’te ve benim sayfamda Her Türlü El Örgüsü Bayan Çanta Modelleri var. Midye Kabuğu Tığ Örgü Çanta Tarifi ile  örmeye başlıyoruz.

Sevil hanımın Çantasına bayıldım.Ben Çantaları çok severim ve değişik,değişik Çantalarım da var. Hele ki El işi Örgüler ile yapılan Çantalar başka güzel oluyor.

Sevil Hanım Çantayı ördükten sonra Çantaya içinin Astarını ve Fermuarını yaptırmış. Dikiş makinesi olanlar kendi astar dikebilirler.

el-ormesi-midye-kabuklu-canta
el-ormesi-midye-kabuklu-canta

Son Çanta Tarifim Örgü Makaron Çanta yapılışı olmuştu.Kağıt iple yapılan Yuvarlak Çanta Modelin Kızlar çok sevdi.Bu arada Midye Çantanın Örneği de şahane olmuş.

Çanta Örme ipi olarak Himalaya seta lux 3×100 gr (170m) ip kullanılmış.Çanta Örmek için önerilen Tığ No. 3. Çanta İçin 100 zincir çekilerek başlanılır.

midye-el-orgu-canta
midye-el-orgu-canta

Çantanın Yapım Şablonu videoda gösteriliyor.Şablonlu Örgü Çantalar arayanlara da bir Alternatif. Zikzak Örnekli çanta yapılıyor.

Kenarlarda başlamada 4 sık iğne ancak örnek içinde ki tüm sık iğneler 6 adet olacak. Sadece İki kenar da Sık iğneler 4-4 olacak.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz