BİR PARÇA DERİ İLE ŞIK BAYAN ÇANTASI

Hobi

Eğer evde ne yapacağınızı düşündüğünüz Değerlendirmek istediğiniz biraz Deri veya Süet Deri Kumaşınız varsa kendiniz kolay Kızılderili Bayan Çantalarına benzeyen Püsküllü, Boncuklu Deri Çanta kolayca dikebilirsiniz.

Dikdörtgen şekilde kesilen Deri kumaşın yanlarına açılan delikler sayesinde hiç iğne ve iplik kullanmadan Ayakkabı bağcığı veya yine deriden kesilen ince ip ile yapabilirsiniz.

Çantaya açacağınız delikler için Delgeçiniz yoksa ucu kızdırılmış Örgü şişi ya da sivri uçlu bir nesne kullanabilirsiniz. İri ya da küçük renkli Boncuklar ile Püsküllerini süsleyebilirsiniz.

Eğer Dikdörtgen yerine Deriyi Oval şekilde keserseniz yine çok şekilli ve güzel bir Çanta ortaya çıkar.

Sizler için daha öncede Evde Kolay bir Şekilde iğne ve ip kullanmadan yapabileceğiniz Yuvarlak deri ve Kurdele ile yapılan Şık Bayan Çantası yapılışını göstermiştim.

Örgü Tığ işi Kolay Çanta nasıl Örülür? burada ki çalışmada detayları ile görmeniz mümkün. Eğer elinizin altında Süet ya da Deri kumaş yoksa Keçe Kumaşı ile bu Keçe Çantayı yapabilirsiniz.

Keçe Çocuk Çantası Modelleri arasından çocuğunuzun en beğendiği Çantayı yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

evde-kolay-puskullu-deri-canta-dikme
evde-kolay-puskullu-deri-canta-dikme

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “BİR PARÇA DERİ İLE ŞIK BAYAN ÇANTASI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir