Örgü Modelleri BAYANLARA BOYUNLUK VE BERE TAKIM YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

BAYANLARA BOYUNLUK VE BERE TAKIM YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

683
orgu-boyunlukla-bere-lila-bayan-takimi
orgu-boyunlukla-bere-lila-bayan-takimi

Örgü Bere ve Boyunluk Takım Çalışması Lila iple yapılan Önden 3 düğmeli Örgü modelli oldukça güzel Bayan Boyunluk ve Bere Modeli.Türkçe Videolu açıklamalı Örme Bereli Boyunluk yapımı.

Sevgi hanım bizlere şık örnekli Takım şekilde örülen Çok basit Bayanlar için Beresi ile birlikte Boyunluk modeli nasıl yapılır? göstermiş.

boyunluk-bere-lila-takim
boyunluk-bere-lila-takim

Nasıl Örgü örülür? Örgü Modelleri bölümünde Dün de sizlere yine 50 Tane Bayan Boyunluklar ile ilgili en güzel Boyunluk modelleri ve 3 tane anlatımlı Örgüden Boyunluk yapma çalışmasını burada göstermiştim.

Sevgi hanım ipi ince olduğu için 3 katlı ince ip kullanmış.Kalın ipleri olanlar tek katlı Kalın iple ve 5 numara Şiş ile Şiş İşi Boyunluklu Bere Bayan Takımı yapabilirler.

Çocuklar için Boyun atkısı ve Bere Modeli yapmak için ilmek sayısını çocuğunuza göre yapmanız yeterli. Örnek olarak farklı Örnekleri El işi bölümünde görebilirsiniz.

şleri için Örgü Adam Boyunlukları isteyen hanımlar için burada Erkekler için Örgü Boyunuk nasıl yapılır? nasıl örgü modeli Boyunuk olur? buradaki Türkçe Erkeklere Boyunluk yapılışını izeyebilirsinizç

orgu-boyunluk-bere-lila-takim
orgu-boyunluk-bere-lila-takim

Örgü Lila Bere ve Boyunluk Takım

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz