Menü Kapat
tig-isi-bayanlara-ev-iin-patik-ayakkabi

BAYANLAR İÇİN ÖRGÜ PATİK AYAKKABI MODELİ TÜRKÇE VİDEOLUAyakkabı Şeklinde Örgü Patik Yapılışı-Tığla yapılan Bayanlar için Örgü Patik Ayakkabı Ev içinde giyilen Hazır Eva veya Keçe Ayakkabı Tabanları üzerine yapılarak Tığla çevresi örülen Bağcıklı Örgü Ayakkabı Patik Modeli Türkçe Videolu tarifi.

Özellikle yabancılar Ayakkabı Görünümlü Patikler yapmakta çok ustalar ve Yabancıların Patik Modelleri genede Tunus İşi Patik Modelleri ya da Converse Patik diyede bilinen Ayakkabı Şeklinde Örülen Örgü Ev Ayakkabıları şeklinde oluyor.

orgu-patik-ayakkabi-ev
orgu-patik-ayakkabi-ev

Ayşegül hanım Türkçe Patik yapılışı Örgü dersi ile 1 milyoncularda ya da Ayakkabı tamircilerinde,mağazalarda satılan Hazır Ayakkabı tabanları ile Patik yapılışını detayları ile baştan sona öğretmiş.

Ayakkabı Görünümlü Patikler burada göreceğiniz Bayan Patiği gibi iki şekilde yapılıyor.Daha sağlam,kolay ve çabuk yapılan Modeller için burada ki linkteki gibi yapabilir ya da Hazır tabanlı Patikler yapabilirsiniz.

Patikler için Patik Bölümünde her türlü Patikler,Tunus Örgü Patikler,Şiş işi Patik Modelleri görebilir Anlatımlı ve Açıklamalı Patik Örnekleri ve yapılışı ile istediğiniz modelleri burada bulabilirsiniz.

Son olarak Bilekten Fiyonklu Patik modelini önermek istiyorum.Çeyize Patik yapmak için Şık Patikler arayan hanımlar Çeyizlik Patik Modelleri için bu Patiği görebilirsiniz.

En son sizlere Neler sunmuşum biraz da ondan bahsedeyim.Simli Dokuma Battaniye Örneği Tığla yapılan Çapraz Örgü Deseni ve renkleri ile harika bir model.

Cilveli Selanik çok bilinen ve bir çok Örgülerde Lastik modeli olarak ta çok kullanılan Şiş işi Örgü Modeli yapımını buradan görebiliyorsunuz.

orgu-bagcikli-ev-patik-ayakkabisi
orgu-bagcikli-ev-patik-ayakkabisi
ev-icin-patik-ayakkabi

Örgü Patik Ayakkabı Video-Örgü Ev Ayakkabısı Video İzle

1 Comment

  1. Geri bildirim: ÖRGÜ KUZEY YELİ BAYAN YELEK YAPILIŞI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir