ÖRGÜ AYAKKABI GÖRÜNÜMLÜ BAYAN PATİK TÜRKÇE VİDEOLU

tig-isi-mor-bayan-patik-yapimi
tig-isi-mor-bayan-patik-yapimi

Örgü Ayakkabı Görünümlü Bayan Patikleri-Tığ İşi Örgü Mor Bayan Patik Modeli son yıllarda çok moda olan Ayakkabı şeklinde ve Convers Bayan Patik modelleri sitemizde Türkçe Videolu anlatımı ile kolay Patik Yapılışı.

tig-isi-mor-bayan-patik-yapimi
tig-isi-mor-bayan-patik-yapimi

Ören Hanım anlatımı ile bayanların keyifle örecekleri Mor rengi,Örneği ile Çeyizlik Örgü Patik,Hediyelik Örgü Patik modeli olarak ta kullanılır.

Annelere önereceğim Çocuklara Örülen Kolay Patikler için burada çok güzel hepinizin örebileceği Tığ işi Örgü Spor Patik modeli nasıl yapılır? buradan görebilirsiniz.

Bu şekilde Örgü Ev Ayakkabısı görünümlü Kadın Patikleri için çok istek alıyordum.Bu model kolay ve hem Misafirlik hem Çeyize Patik olarak kulanabilirsiniz.

Örgü örmeyi yeni öğrenen hanımlara Basit Örgü Patik Modeli olarak önereceğim Sivri Uçtan Patik Modeli olan 2 şiş ile yapılan en kolay Patik yapımı.

Örgü Örmekte kendini geliştiren Örgü Anne Yelekleri modellerine bakan hanımlar Burçak Örgü Anne Yeleği modeli baştan sona Yelek Açıklaması ile.

Örgü Babet Patikler için Böyle güzel Mor bir Patik çok güzel yakışır.

mor-tig-ornekli-patik-bayan
mor-tig-ornekli-patik-bayan
Örgü Ayakkabı Patik
tig-isi-mor-kolay-patik

Ayakkabı şeklinde Patik örme

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Comments on ÖRGÜ AYAKKABI GÖRÜNÜMLÜ BAYAN PATİK TÜRKÇE VİDEOLU

  1. valla harika.. epeydir arıyordum bu modelı yapmayı.. ellerınıze saglık.. yaptım bırlıkte vıdeyla cok guzel oldu..

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞ İŞİ KOLAY ÇİÇEKLİ BAYAN PATİK VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*