Hobi AYAKKABI KUTUSUNDAN ÇİFT TARAFLI MİNİ KİTAPLIK

AYAKKABI KUTUSUNDAN ÇİFT TARAFLI MİNİ KİTAPLIK

990
ayakkabi-kutusundan-kitaplik

Çocuklar için küçük bir Kitaplık ,sizler için içine ufak tefek eşyalarınızı koyabileceğiniz bir saklama kabı. Ayakkabı Kutusundan Çift taraflı Kitaplık yapılışı.

Ayakkabı kutuları şekilleri itibari ile bir çok şekilde değerlendirilerek geri dönüşüm çalışmalarında kullanılıyor.

Sitemizde bu yönde bir çok Ayakkabı Kutusundan Neler Yapılır? çalışmaları da bulunmakta.

Bugün sizlere sunduğum Ayakkabı kutusu ile yapılan benim Öğrencilerin Kitaplarını dik olarak muhafaza edebileceklerini düşündüğüm mini karton kutu Kitaplık çalışmasını inceleyeceğiz.

Tabi farklı amaçlar içinde kullanabileceğimiz Karton Kutudan Yapılan Saklama kabı aynı zaman da gazetelik te olabilir.

Klasörlerinizi,Dosyalarınızı bir arada tutmakta işe yarayabilir.

Malzemeler

 1. Ayakkabı kutusu
 2. Koli bandı
 3. Makas
 4. desenli kağıtlar
 5. tutkal ya da yapıştırıcı
ayakkabi-kutusundan-kitaplik
ayakkabi-kutusundan-kitaplik

Ayakkabı karton kutusunu ortadan resimdeki gibi kesiniz. Koli bandı veya zımba ile kutuyu birbirine tutturarak sağlamlaştırınız. Desenli kağıtlar ile her yerini kaplayarak daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

ayakkabi-kutusundan-kitaplik
ayakkabi-kutusundan-kitaplik

2 YORUMLAR

 1. Çok teşekkürler Uğur bey. Hobiler ve Dekorasyon menülerinde beylerin de ilgisini çekecek güzel şeyler paylaşmaya çalışıyorum. Dediğiniz gibi bazı çalışmaların maliyetleri yüksek. Burada gördüğünüz 90% çalışma yabancıların yaptıkları geri dönüşüm ve kendin yap çalışmaları. Benimde ilgimi çekti ya onlarda bazı malzemeler ucuz onun için örnek 100 tane düğme ile bir Kase yapıyorlar. Mesela o çalışma çok güzel ve değişik fakat İzmir de 1 düğmeyi Tuhafiye de 25 kuruşa satıyorlar. Yani siz hesaplayın artık Dekoratif bir kase ne kadara maal olur. Buna benzer maliyetli çalışmalar var fakat daha ucuza maliyeti olan çalışmaları da görebilirsiniz. Sigara konusunda ki tavsiyeniz için çok teşekkürler ve Yorum yazdığınız için de. Zira beyler pek yorum yazmak istemiyorlar,çok mutlu oldum,teşekkürler.

 2. Merhabalar;
  güzel site ,içerisinde ilginç ,farklı ,hoş şeyler var. örnekler de biraz daha yaratıcı, daha az maliyeti olan kolay yapılabilir örnekler olsa tadından yenmez. bide sitedeki örnekler bana daha çok bayanların ilgisi çeken şeyler üzerine yoğunlaşmış gibi geldi. erkeklerin de ilgisini çekebilecek paylaşımları görmeyi arzuluyorum.
  en kısa zamanda sigarayı bırakmayı öneriyorum alo 171 .
  çalışmalarınızda başarılar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz