Menü Kapat

cift-burgulu-ata-yelegi-sis-modeli

ATA YELEĞİNDE BURGULU MODERN ÇOCUK CEPKEN TARİFİ2,5 3 yaşına kadar giyebilecek Ata Yeleği modeli Kahverengi model çift burgulu.Tarifi izlediğiniz de Mavi İple Üç Burgulu Cepken Ata Yeleği Tarifi bulunuyor.

Yelek üzerinde gördüğünüz Burgu Modelinin adı Yüzük Taşı Örneğine benziyor.Bayan Yeleği Yüzük Taşı Modeli de burada.Modellere karşılaştırabilirsiniz.

kahverengi-cift-burgulu-cepken-ata-yelegi
kahverengi-cift-burgulu-cepken-ata-yelegi

Mavi renkle örnek anlatımın da 3 burgu örneğini çok sevdim.Bu örneği ara model ile de kullanabilirsiniz. Cepkenin tamamı Haraşo ve burgulardan oluşuyor.

Detaylı Efe Yeleği Tarifi için buraya da bakarsanız burada da 1-2 Yaş Çocuklara Efe Yelek yapımı görebilirsiniz. Bu Cepken Yelekte şişle örülüyor.

ata-yeLegi-yapim-asamasi-nazarca
ata-yeLegi-yapim-asamasi-nazarca

Ata Yeleğin de Nako Elit Baby ip kullanılıyor. 4 Numara Şiş ile 3 ilmek ile başlayıp 26 ilmek oluncaya kadar her sırada 1+1 artırma yapılıyor.

26 İlmek her iki kenardan 5+5 artırılıp 1 sıra haraşo yapılıp Model kurulumuna başlanıyor. 5 İlmek Yelek kenar bandı için ayrılıyor.

ata-yelegi-yapim-asamasi-nazarca
ata-yelegi-yapim-asamasi-nazarca

Özellikle Kenar Bantların Ata Yeleğin de duruşunu çok sevdim.Böyle daha Modern Ata Yeleği modeli olmuş.Bu Modele Örgü Haraşo Pantolon ile Erkek Çocuk Cepken Pantolon takım örebilirsiniz.

Devamı

Devamı

1 Comment

  1. Geri bildirim: ERKEK ÇOCUKLARA 1 YAŞINDAN 6 YAŞINA KADAR CEPKEN TARİFİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir