ADRESİ GİR NEREDE OLDUĞUNU O BULSUN


Sizlere Bugün tanıtacağım sitede istediğiniz adresi yazıp ara tuşuna yazdığınızda Haritada size o adresin tam olarak yerine gösteren bir uygulama göstereceğim.

Tabi ben tahmin edeceğiniz gibi uygulamanın ne netice vereceğini test ettim ve aklıma ilk gelen adres olarak evimin Adresini yazarak denediğimde tam olarak evime Kuş bakışı olarak tepeden baktım.

Görünüş olarak Google Eart gibi fakat detayları ile incelediğinizde daha bir çok özellik olduğunu sizlerde görebilirsiniz.

İlginç olan hangi Ülkede olduğunuz fark etmiyor siz sadece adresi tam olarak yazıyorsunuz o size hemen gösteriyor.

Ben İzmir’de oturduğum için İzmir Belediyesinin Adresini yazdığımda da önüme 3 boyutlu olarak gerçek  İzmir Belediyesinin hem Haritada ki konumu hem Resimleri çıktı.

Karşınıza ilk olarak bembeyaz bir sayfada küçük bir kutucuk çıkacak adresi yazıp Enter tuşuna tıkladığınızda karşınıza alttaki resimdeki gibi Harita çıkacak.

Kırmızı ile işaretlenmiş olan kutuda benim adresim yazılı yani bu gördüğünüz yer benim evimin olduğu yer.

nazarca-adres

Siteye buradan ulaşabilirsiniz Sitenin adı Showmystreet

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on ADRESİ GİR NEREDE OLDUĞUNU O BULSUN

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*