8-birit-dugmeli-erkek-bebek-orgu-yeek


8 BİRİT DÜĞMESİ İLE ERKEK BEBEKLERE GİYDİRİLEN YELEĞİN YAPIMI


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

Bebek Örgü Giysilerine uygun istediğiniz marka ipi bu model de kullanabilirsiniz.8 Birit Düğmeli Erkek Bebek Yelek Yapılışı. Videolu Oğlan Bebek Yelek Tarifi.

Çocuk Yelek yapımın da taamın da Haroşe örneği uygulanıyor.Ön tarafında Biritli Çift sıra 8 adet Düğme ile çok şık ve kolay bir modele sahip.

Ön parça 45 ilmek ile başlanıyor.Lastik kurulmadan haraşo ile model ilerliyor.Yeleğin önde birleşen kenarların da Oval bir Etek yapımı var.

erkek-cocukara-8-dugmeli-efe-yelek
erkek-cocukara-8-dugmeli-efe-yelek

İlmek gidip gelme yöntemi ile Cepken Efe Yeleği gibi yapılacak.Etek ucundan Kol kesimine kadar 55 sıra Haraşo yapılıp Koltuk kesimi uygulanıyor.

ÜÇ DÜĞMELİ SAÇ ÖRGÜLÜ ERKEK BEBEK SÜVETER VİDEOLU YAPILIŞI

3 Düğmeli Erkek Bebek Süveter Örme aşamaları için de Şiş işi saç örgüden Erkek Çocuklara El Örgü Süveterler yapabilirsiniz.

Yeleğin omuzlarından deva edilerek Arka parça yapımına geçiliyor.Ayrıca arka başlanmıyor.Ön etekten yakaya Arka omuzdan etek ucuna örülür.

kolay-erkek-bebek-yelekleri-videolu-yapimi
kolay-erkek-bebek-yelekleri-videolu-yapimi

Düğme Biritleri Tığ ile yapılıp ön parçaya dikiliyor.1,5 Yumak kadar Bebe ipi kullanılan modeli 3-3,5 numara Şiş ile yapabilirsiniz.

Nezihe Gözütok Erkek Bebek Yelek Çalışması için Teşekkürler.

Arka devam videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “8 BİRİT DÜĞMESİ İLE ERKEK BEBEKLERE GİYDİRİLEN YELEĞİN YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir