60 İLMEK İLE BAŞLANAN ŞİŞ İŞİ BAYAN PATİK TARİFİ

sisle-60-ilmekle-patik-tarifi
sisle-60-ilmekle-patik-tarifi

Mavi renkli 2 renk ve çiçekli Şiş işi 60 İlmek ile başlamalı Bayan Patik Modeli Türkçe videolu tarifi ile. Uç kısmına Tığla yapılan Çiçeği Ön burun bölümünde Benekli Jakar desenli Patik yapımı.

Fantezi El Örgü İpi ile Patik yapımı için 2 adet Örgü ipi ve 3 numara Şiş ile 60 ilmek atılarak başlanır. 7 Diş Haraşo örülür ve tam ortada 10 ilmek kalacak şekilde 25 baştan 25 tanede diğer son taratan ilmekler kesilir.

mavi-cicekli-jakar-ornekli-bayan-sis-patik
mavi-cicekli-jakar-ornekli-bayan-sis-patik

60 İlmek ile başlarsanız 40 numara ayaklar için.50 ilmek ile başlandığın da 38-39 numara Ayaklara gör Patik yapılır. 44 ilmek ile 36-37 numara Ayaklara Göre Patik olur.

Ancak ip,Şiş ve Tığ numaraları aynı olmalı ayrıca Eliniz çok sıkı ise bu ilmek sayıları küçük gelebilir. Yine aynı bu model de olduğu gibi Şişle Boncuklu Patik yapmak isterseniz burada ki modeli de inceleyebilirsiniz.

60 İlmekle Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*