ŞİŞLE BONCUKLU DESENLİ KADIN PATİK TARİFİ

sisle-boncuklu-yaprakli-bayan-patik
sisle-boncuklu-yaprakli-bayan-patik

2 Şişle Boncuklu ve Desenli Kolay Modeli ile Tunus Bayan Patik görünümlü Şiş işi Bayan Patiği Videolu Tarifi. Şiş ile Jakar desenin oluşturulması ve İnci canım Boncukların dikilmesi ile model bitiriliyor.

Patiğin alt taban bölümünü yine video ile nasıl örülür ? 2. videoda gösteriliyor. İlk yanlar ve üst bölüm yapıldıktan sonra 2 Şiş kullanarak Alt Patik tabanı örülecek.

desenli-boncuklu-sis-orgu-kadin-patik-tarifi
desenli-boncuklu-sis-orgu-kadin-patik-tarifi

Patiğin üzerindeki Boncuklar iğne ile dikilmiyor.Yani ilk olarak Boncuklar Siyah ipe dizilir ve en Örgü içinde Boncuklar modele dahil edilip Bakla desenli oluşturuluyor.

Aynı ipler için kullanılan malzemeler: Ören Bayan Dora İp ile 3 numara şiş ve küçük boncuklar. Boncukların deliğinin ipten geçecek kadar büyük olmasına dikkat edin.

şişle Boncuklu Patik videosu

2 Şiş ile Kadın Patik Tabanı Örme videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 60 İLMEK İLE BAŞLANAN ŞİŞ İŞİ BAYAN PATİK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*