6-zincirli-robali-pembe-kiz-yelek-yapilisi

6 ZİNCİRLE BAŞLANAN ENİNE ÖRÜLEN ROBALI YELEK YAPIMI

6 Zincirle Başlanan Farklı Enine Yapılan Tığ Robalı Bebek Yeleği Ta anlatımlı Yapımı. 6 Zincir ile 41 Tane Kutucuk ile devam eder.

6-12 Ay arası 1 Yaş Bebeklere Yakadan başlanan Robası Örnekli ve Zikzak Modelli Şeker Kız Yelek Yapımı.

Şeker gibi Bebek Yeleği için 2,5 numara Tığ ve Alize Hapy Baby ip kullanılıyor.Yazlık Elbiseye de çevirebileceğiniz bir Yelek.

Kız Bebekler için Zikzak Modeli Bebek Yeleği Yakasından 6 zincirle başlanarak yapılıyor. Yakasına 41 tane kutucuk yapılıp Geri dönerek döne,döne örülüyor.

alti-zincir-robali-bebek-yelegi-tig-orgusu

alti-zincir-robali-bebek-yelegi-tig-orgusu

Su taşı Model Roba bittiğinde Çakma trabzanlı Zikzaklı bölümde kollar için 4 desen ayrılıyor kol birleşimi yapılıyor. İnci top düğmeler ve hazır satılan Saten minik güller ile dikiş sonrası süslemeleri yapılıp düğmeleri dikiliyor.

ÖRGÜDEN EV AYAKKABILI BEBEK YELEĞİ YAPIM AŞAMALARI

Örgü Ev Ayakkabılı Bebek Yeleği Tarifine baktınız mı?

En son yakasına İp kurdele ile bağcık yapıldığın da çok şeker görünüyor.Böylece Yeleğin önünün de açılmasını engellemiş olursunuz.

enine-robali-tigla-pembe-kiz-yelek

enine-robali-tigla-pembe-kiz-yelek

Eteği Kiloş şeklinde gelen Yeleği Salaş ve Yumuşak yapmak için 2,5 numara Tığ öneriliyor. İp ince olduğundan örneği de daha şık olur.

hobievimm elif afacan Kanalına Bu Güzel Bebek Yelek Yapılışı,Tarifi için Çok Teşekkürler. Tarifte emek veren hanım kendisidir. Severek sizler için Yayımlayan da Ben .

One thought on “6 ZİNCİRLE BAŞLANAN ENİNE ÖRÜLEN ROBALI YELEK YAPIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir