6 ADET DANTEL BANYO KLOZET TAKIMI MODELİ

6 ADET DANTEL BANYO KLOZET TAKIMI MODELİ


6 Tane Beyaz Dantelden Renkli Çiçekli Klozet Takımı Dantel Modeli,Örneği

Dantel işleme yeni Klozet Modelleri, Dantel seven hanımlar Banyoları için El işleri ile harika Danteller ve Lif Modelleri örüyorlar.

Dantelden Örülen Klozet Takımı Örneği arayan hanımlara bir birinden şık 6 Adet Dantel İşleme.

Dantel ile Örgü Çeyizlik Dantel Klozet Örtüleri olmayan genç kız yoktur sanırım. En azından bundan 10 yıl önce :)

Dantel günümüz de dahi varlığını korumuş hatta Ev aksesuarı Dantellerden öte Takılara,Süslere,Panolara,Bohçalara,Yastıklara,Karyola ve Pike Eteklerine,Havlu kenarlarına Giyseler için de varlığını değişik alanlarda sürdürmüştür.

Benim gençliğimde her genç kızın elinde tığ ve Dantel olurdu. Bu arada ben 73 kuşağıyım diye belirteyim.

Annem benim çeyizim için en güzel Dantel İle Yapılan El İşleri koymuş o zamanlar Yastık uçlarına da Kenar Danteli ekleniyordu.

Banyo  Dantel Modelleri

Şimdilerde Tekstil sektöründe her şeyin hazırı ve yapayı sunulduğu için Örmesi sabır ve zaman isteyen El İşi Danteller maalesef eskisi kadar çok yapılmıyor.

Bu demek değil ki önemini kaybetti elbetteki önemini yitirmedi fakat hazır almanın kolaylığı ile hala Dantel kullanımı çok sevilse de ya Para ile Dantel işleyen hanımlara yaptırılıyor ya da İmitasyon Plastik Dantel ve Tül Danteller tercih ediliyor.

Ama hala Dantelin önemini bilen ve Dantel Ören Bayanları tabi ki unutmuyor onlar için Yeni Dantel Örnekleri ve Yeni Dantel Modelleri yayınlamaya devam ediyoruz.

kelebekli-ornekli-dantel-klozet-takimi
kelebekli-ornekli-dantel-klozet-takimi

Resimleri yakından incelemek için Üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.


Crochet Bathroom Decor-Häkeln Badezimmer Dekorieren-Décoration de salle de bain Crochet-Haak Badkamer Decorating-Hæklet Badeværelse Udsmykning-Strikning stil badeværelset dekoration-Knitting for bad dekorasjon

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın