Güzellik,Bakım 57 DEĞİŞİK EVDE KENDİN YAP SAÇ MODELİ DERSLERİ

57 DEĞİŞİK EVDE KENDİN YAP SAÇ MODELİ DERSLERİ

7578

Resimli anlatımlı 57 tane Evde kendinizin ve Kızınızın Saç Modelini kendiniz yapın.En Güzel Basit,Kolay Saç Modeli Yapımı  Topuz,Açık,Örgülü,At kuyruğu,Balıksırtı,Lastikle Örgü,Yandan Toplu her türlü Sac Modeli Nasıl Yapılır ?Resimleri.

Evet sevgili hanımlar Sizler için Evde Kolay yapılan okula giden kızların saç modelleri,Kadınlar için şık Saç Modeli tasarımları.

Kendi Kuaförünüz olur kısa sürede kolay Saç Modelleri ile günlük hayatta,Abiye Saç Modelleri,Spor Saç Modeli,Toplu Saçlar, Uzun Saç Modelleri arasından size en yakışanı seçip yapabilirsiniz.

Saç Modelleri ve Yapılışları sırasında Saçlar için kullanılan küçük lastik tokalar,Fiyonk,Sünger Topuz Tokası,Firkete,Paravan toka ve küçük Kelebek Tokalar kullanılmıştır.

Kıvırcık Saç yapımı için Alet kullanmaya gerek kalmadan hacimli,bukleli ve dalgalı Saç Nasıl Yapılır? buradaki modelde net olarak resimli olarak adım,adım Saç Yapma Dersleri veriyor.

Bu aradasitelerinde Saç Modeli yapma Siteleri veya Sayfaları olan arkadaşların başlıklarına Tembel Kadın Saç Modeli-Beceriksiz Kadınların yapacağı Saç Modelleri gibi başlıklar yazdığını görüyorum.

Onlara buradan bir çift sözüm olacak. Hanımlara Tembel ve Beceriksiz diyen Arkadaşlar” o hanımlar Gezmeye giderken sizleri ev halkını hazırlamaktan kendi Saçlarını yapmaya vakit bulamıyorlar” buda dip not olsun.

resimli-sac-modeli-yapma-dersleri
resimli-sac-modeli-yapma-dersleri

Kırık Fön Yapımı isteyen hanımlar için Kolay Kırık Fön nasıl çekilir? hepsini Güzellik ve Bakım Kadınca sayfalarımızda burada sitemizde görebilirsiniz.
Resimlere tıkladığınızda daha Büyük olarak görebilirsiniz.

 

2 YORUMLAR

  1. Verdiğiniz bilgiler çok çok hoş ama eksik olan bilgiler için bu siteye başvurmanızı isterim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz