57 DEĞİŞİK EVDE KENDİN YAP SAÇ MODELİ DERSLERİ


Resimli anlatımlı 57 tane Evde kendinizin ve Kızınızın Saç Modelini kendiniz yapın.En Güzel Basit,Kolay Saç Modeli Yapımı  Topuz,Açık,Örgülü,At kuyruğu,Balıksırtı,Lastikle Örgü,Yandan Toplu her türlü Sac Modeli Nasıl Yapılır ?Resimleri.

Evet sevgili hanımlar Sizler için Evde Kolay yapılan okula giden kızların saç modelleri,Kadınlar için şık Saç Modeli tasarımları.

Kendi Kuaförünüz olur kısa sürede kolay Saç Modelleri ile günlük hayatta,Abiye Saç Modelleri,Spor Saç Modeli,Toplu Saçlar, Uzun Saç Modelleri arasından size en yakışanı seçip yapabilirsiniz.

Saç Modelleri ve Yapılışları sırasında Saçlar için kullanılan küçük lastik tokalar,Fiyonk,Sünger Topuz Tokası,Firkete,Paravan toka ve küçük Kelebek Tokalar kullanılmıştır.

Kıvırcık Saç yapımı için Alet kullanmaya gerek kalmadan hacimli,bukleli ve dalgalı Saç Nasıl Yapılır? buradaki modelde net olarak resimli olarak adım,adım Saç Yapma Dersleri veriyor.

Bu aradasitelerinde Saç Modeli yapma Siteleri veya Sayfaları olan arkadaşların başlıklarına Tembel Kadın Saç Modeli-Beceriksiz Kadınların yapacağı Saç Modelleri gibi başlıklar yazdığını görüyorum.

Onlara buradan bir çift sözüm olacak. Hanımlara Tembel ve Beceriksiz diyen Arkadaşlar” o hanımlar Gezmeye giderken sizleri ev halkını hazırlamaktan kendi Saçlarını yapmaya vakit bulamıyorlar” buda dip not olsun.

resimli-sac-modeli-yapma-dersleri
resimli-sac-modeli-yapma-dersleri

Kırık Fön Yapımı isteyen hanımlar için Kolay Kırık Fön nasıl çekilir? hepsini Güzellik ve Bakım Kadınca sayfalarımızda burada sitemizde görebilirsiniz.
Resimlere tıkladığınızda daha Büyük olarak görebilirsiniz.

 

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on 57 DEĞİŞİK EVDE KENDİN YAP SAÇ MODELİ DERSLERİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*