5 KİLOLUK SU DAMACANASINDAN ÇİÇEKLİ ÖRGÜ SEPET YAPIMI
cicekli-orgu-plastik-su-sisesinden-sepet-yapimi

5 KİLOLUK SU DAMACANASINDAN ÇİÇEKLİ ÖRGÜ SEPET YAPIMI


5 Kiloluk Plastik su Şişesinden  Tığ işi Çiçekli Sepet Yapılışı-İçine Örgü malzemelerini,Mandalları,Ya da Banyoda Sabunlar,Mutfakta Meyveler,Süs olarak Çiçekli Saksı,Çocuklar için Oyuncak Sepeti yapmak için ideal.

Yarısından alt tarafı kullanılan üstüne de açılan delikler ile bitiş aşamasında Plastik damacanaya örülen Çok kolay Sepet yapılışı Pratik iyi Fikirler kanalına ait.Ellerine sağlık bu güzel çalışma için.

orgu-mandallik-sepet-orme
orgu-mandallik-sepet-orme

Pet Şişeden Sepet yapımında süslemeler çiçekler ve şerit ile yapılmış.Çiçeklerin yapılış videoları da sayfada görebiliceksiniz.

Bu tarz çalışmaları Plastik yoğurt kaplarından da yapıyorlar.Bu Üsteki çalıma tarifine bakarsanız Plastik Kovadan Sakallı İple Sepet Yapılışına da bakabilirsiniz.

5-kiloluk-damacandan-cicekli-orgu-sepet
5-kiloluk-damacandan-cicekli-orgu-sepet

Altta bulunan şeridi ayrı olarak yapıp sonra deliklerden geçirebilir ya da burada geniş kurdele de kullanabilirsiniz.

Küçük çocukları olan Anneler Odasındaki Oyuncakları toplamayan Çocukları için böyle şirin bir Sepet ile bunu severek yapmalarını sağlayabilirler.

Benim gibi Banyosunda Ç.Makinesi ve Banyo dolabı üzerinde Sepet için de çeşit,çeşit Sabunlar ile Şık bir Sabunluk Sepet ile Dekoratif bir çalışma yapabilirsiniz.


Çiçeklerin yapılışı

Bir cevap yazın