5 İLMEK İLE BAŞLA 5 İLMEK İLE BİTİR PATİK YAPIMI
acik-orgu-5-ilmekle-baslayan-5-ilmekle-biten-patik

5 İLMEK İLE BAŞLA 5 İLMEK İLE BİTİR PATİK YAPIMI


5 İlmek ile başlayıp 5 ilmek ile biten Ortada Artırmalar ile uygulanan Açık Örgü Kadın Patik Modellerinden Yeni Patik Örme Tekniği Tarifi ile Bayan Patiği.

5 Şiş İle yapılan Süper Kolay Patik modeli 2 şiş ile yapılıyor.2 Renk yapılan Bayan Bot Patik modeli Haraşo örgünün ortasından artırmalar ile yapılıyor.

Tüm bunlar için Açık Örgü Kadın Patiği için 3 numara Şiş-Misinalı ya da Normal şiş fark etmez.sadece alt ve arka kısmında dikiş var.Dilerseniz tek renkte yapabilirsiniz.

sisle-acik-orgu-bayan-patik-5-ilmekle-baslanan
sisle-acik-orgu-bayan-patik-5-ilmekle-baslanan

Patik 37-38 numara için uygundur.39 numara Patik için 7 ilmek ile başlayıp bitirebilir ya da 35-36 numara için aynı başlayın 2-3 sıra daha az örün.

5-ilmekle-basla-bitir-acik-orgu-patik
5-ilmekle-basla-bitir-acik-orgu-patik

Patik için kaç renk ip isterseniz kullanabilirsiniz.Örgüde iyi olanlar modeli geliştirip örnekli de yapabilirler.Benek Yeleklerinde Robalar da değişik örnekli artırma teknikleri var onları bu artırmalı patik için düşünebilirsiniz.

Aynı şekilde Açık Örgü Şiş İşi Patik Modelleri ve yapılışları için tüm modeller sayfamız da var.Buda onlardan Ajurlu Melek Kanadı Turuncu Patik modeli.

Şiş Örgü Açık yapılan Tüm modeller için Patikler yazan menüye bakmanız yeter. BU Açık Örgü Kırmızı Patik modeli de dümdüz örülüyor.Tarifi burada.

Açık Örgü şiş desenli Önlük Patik Modelinde örgü tekniği aradan kesmeli.

“Ne var ne yok Bütün Patik Modellerini Görmek İstiyorum” Diyenler buradan Patikler ve Yapılışları linkine tıklayıp bakabilirler.

5-ilmekle-baslanan-bot-kadin-patik
5-ilmekle-baslanan-bot-kadin-patik

Uçtan uca Kare yapılan 5 ilmek başlayıp biten Patik modeli burada gördüğünüz gibi ikiye katlanıp dikiliyor.Videosunu alttan izleyebilirsiniz.Kolay gelsin.

This Post Has 2 Comments

Bir cevap yazın