Menü Kapat

4-kat-cicekli-havlu-danteli

4 KAT ÇİÇEKLİ HAVLU KENARI DANTELMotifli ve Çiçekli 2 Renkli 4 Kat Çiçekli Uç ve Havlu Kenarı Dantel yapımı Videolu Zarif modeli ile Çeyizlik En Küçük Halkalı Sadece Dantelden yapılan Havlu Ucu Dantel Örneği Yapımı.

Ben her zaman yaptığım gibi Bu geniş Havlu kenarı Dantel Modelini sizlere Pike Danteli olarak kullanmanızı önereceğim.Havluya da çok yakışır ama Tek Renkli Pike Danteli ya da Yatak Ucu Dantel modeli olarak çok güzel görünür.

dantel-katli-cicekli-havlu-kenari-dantel-tarifi
dantel-katli-cicekli-havlu-kenari-dantel-tarifi

2 Renkli olduğu için ille de 2 renk ile yapacaksınız diye bir şey yok.Gerçi Bu Yıl Rengarenk Pike Danteli Örneklerini çok görüyorum.Anlaşılan o ki Dantel Modası Havlu ve Pikeler de Renkli Danteller ile kendini gösterecek.

Minik Serum Halkalarını Küçük Beyaz Motifler de ve 4 Katlı Dantel çiçeğin ortasından başlarken kullanılıyor.Halkasız da olur ancak Halka olduğunda daha kibar ve güzel görünür.

Altıgen Çiçekli Havlu Ucu Dantel çalışmasını Dün Derya hanımın kanalından aldığım bir örnek.Çok beğenilen Geniş Çiçekli 2 çeşit Serum Halkası kullanılan model anlatımı burada.

Dört Katlı Çiçekli Havlu Danteli Videosu

1 Comment

  1. Geri bildirim: DANTEL ŞERİTLİ HAVLU KENARI YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir