Menü Kapat

3boyutlu-dansoz-havlu-kenari-dantel-oya

3D DANSÖZ HAVLU KENARI OYA VİDEOLU HAVLU MODELİ YAPIMI3 Boyutlu Dansöz Tığ Oyası Havlu Kenarı Modeli Tarifi-File Kutulu Kenar Danteline 2 Renkli Damlalar ile yapılan Banyo ve Mutfak Havlusu Uç Danteli Oya.

Bu Havlu Kenarı Videolu Tarifinde Çok güzel Havlu Modeli Kenar Danteli çalışması öğreneceğiz. Modeli Perde Uçlarına Pike ve Çarşaf kenarlarına da yapabilirsiniz.

22 Numara Tığ-Anlatımlı Havlu Oyası Örneği için kullanılan ipler Leylak marka Oya ipleri-Yeşil 699- Sarı 444 ve Beyaz Renk.

dansoz-3-boyutlu-havlu-kenari-oya-dantel
dansoz-3-boyutlu-havlu-kenari-oya-dantel

Havlu yapılışın da Küçük bir parça üzerinden örnek yapımı gösteriliyor.Siz kullanacağınız Havlu kenarının genişliğinde Kutulu Şerit yapacaksınız.

BADEMLİ DAĞ VE PIRPIRLAR İLE ÇEYİZLİK YENİ İĞNE MODELİ TARİFİ

Şimdi bir de Önceki Gün yayımladığım İğne Oyası Havlu İşi çalışmasına bakalım.Detaylı Tarifi ile Bademli Dağ ve Pırpırlı İğne Oyası Tarifi burada.

2019-havlu-kenari-dantel-oya-tarifleri
2019-havlu-kenari-dantel-oya-tarifleri

Çift Renkli Damla Motifleri 3 sıra halinde Dantele işleyeceksiniz. Burada tek renkte olabilir 2- ya da 3 renkli olarak ta olur.

damlali-dansoz-oyasi-3d-havlu-ucu-dantel
damlali-dansoz-oyasi-3d-havlu-ucu-dantel

Dansöz Havlu Modeli Danteli Damla Motifleri tek renk her sırada farklı renkler ya da hepsini 1 renk olarak ta yapabilirsiniz.

1 Comment

  1. Geri bildirim: MOTİFLERİ RENKLİ OLAN RENK CÜMBÜŞÜ YAZMA İŞİ OYA YAPILIŞI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir