3 BOYUTLU ORİGAMİ KELEBEK KATLAMA TEKNİĞİ


Hobi, Öğrencilere, Origami, Telkari

Origami 3 Boyutlu Kelebek Katlama Tekniği ile yapılan rengarenk Kelebekler için Fon Kartonu ya da Renkli A4 kağıtların dan kullanabilirsiniz.

Çocukların ve Bebek odalarının duvarlarına yapıştırılan 3D Kağıt Kelebeklerin yapılışı.

Hem eğlenceli hem çok keyifli.Çocuklar için faydalı Etkinlikler yaptırmak isteyen ebeveynlere en çok tavsiye edilen Faaliyetlerden birdir Origami.

Origami ülkemizde Kağıt katlama çalışması olarak bilinir. Orgigami yöntemi ile en çok Hayvan ve Çiçek Figürleri yapılır.

Öğretmen okullarda küçük Öğrencilere uygun kolaylıkta Origami çalışmaları ile Çocukların eklemlerinin gelişmesi rahat kalem tutarak yazılarının daha güzel olması için yaptırılır.

Tabi eklem gelişiminin yanı sıra Yaratıcılıkları gelişen çocuklar daha başarılı birer öğrenci oluyorlar.

Menülere baktığımız da hem öğrencilere hem Origami sanatını sevenler için Resimli anlatımlı bir çok Origami çalışmasını bir arada detayları ile görebilirsiniz.

Yine değişik bir Origami türü sayılan Quilling yani Telkari Kağıt katlama Tekniği daha zor ve daha detaylı bir Hobi kağıt katlama çeşididir.

origami-kelebek-3-boyutlu
origami-kelebek-3-boyutlu

fon-kartonundan-3d-origami-kelebek-1
1
fon-kartonundan-3d-origami-kelebek-2
2
fon-kartonundan-3d-origami-kelebek-3
3
fon-kartonundan-3d-origami-kelebek

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “3 BOYUTLU ORİGAMİ KELEBEK KATLAMA TEKNİĞİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir