Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 3-4 YAŞ KOLAY ERKEK BEBEK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

3-4 YAŞ KOLAY ERKEK BEBEK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

4918
lacivert-orgu-kolay-erekek-cocuk-4-yas-yelek-yapimi
lacivert-orgu-kolay-erekek-cocuk-4-yas-yelek-yapimi

El Yapımı Örgü Kolay Erkek Bebek Yelek-3-4 yaş Çift Pirinç Modelli Erkek Bebek Yelek Modeli yapımı Baştan Sona Açıklamalı Yapılışı ile.

Örgü Çift Pirinç Tekniği ile yapılan Kolay Erkek Çocuk Yeleği için Nako Baby Lüks Minnoş marka ip kullanılarak Şiş olarak 3,5 numara şiş ve 3,5 numara misinalı şiş kullanılmış.

Pratik Yazar anlatımlı Bu Yelek yapılışı için Editör hanım “bu yeleğin boyu 35 cm eni 32 cm koltuk altından basene 25 cm 4 yaş uygundur”diyor ve 0-6 aylık bebekler için aynı sayıda ilmekler ile ama 2,5 numara örgü şişleri ile örülmesini tavsiye ediyor.

kolay-cift-pirincli-erkek-bebek-yelegi-aciklamali
kolay-cift-pirincli-erkek-bebek-yelegi-aciklamali

Yakadan Yan Düğmeli Bebek Örgü Yelek Yapımı baştan sona olan he kız hem Erkek bebekler için burada ki modeli de inceleyebilirsiniz.

Delikli Örgü Başlama Tekniği Örgü modeline başlarken değişik Teknikler ve modeller ile başlamak için Örnek arayan hanımlar Kemerli Delikli Bordür Modeline buradan ulaşabilirsiniz.

cift-pirinc-modelli-orgu-erkek-bebek-yelek
cift-pirinc-modelli-orgu-erkek-bebek-yelek

Şal Modelleri için buradaki İncili Abiye Şal Modeline mutlaka bakınız oldukça şık yapılışı kenar örneği püskülü hepsinin yapımı gösteriliyor ve Tığla Yapılan model.

3-4 Yaş Erkek Bebek Yeleği,Şişle Bebek Yelek,Kolay Erkek Bebek Yeleği,Bebek Yeleği Örme,Örgü Videoları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz