1-2-yas-orgu-kaftan-bebek-yelek-modelleri

2 TANE 1-2 YAŞ KAFTAN YELEK MODELLERİ VE YAPILIŞLARI


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

2 Tane Tığla Örgü Kaftan Yelek Modeli olan 1-2 Yaş Bebekler için Tığ İşi Kaftan Yelek modelleri ve Yapılışları videolu olan Kolay değişik Tığ Örü Tekniği ile yapılan Yelekler.

Her iki modeli de Sevgili Nagihan hanım bizlere nasıl Kaftan Yelek Örülür ? gösteriyor. Takım Mantar Lif Modelleri de bundan önce yapılış videosu ile birlikte sunduğum Lif modelidir.

pembe-orgu-kaftan-yelek-tarifi
pembe-orgu-kaftan-yelek-tarifi

Pembe Beyaz olan Örgü Kaftan Yelek Trabzan ve Fıstık modelleri ile yapılırken Kırmızı Kaftan Yelek yapımı Delikli trabzanlar örüldükten sonra Beyaz iple Tığ zincir yürütme tekniği ile yapılıyor.

kaftan-yelek-videolari
kaftan-yelek-videolari

Örgü Kız Bebek Yelekleri için de 1 yaş bebeklere kadar anlatımı olan Etek uçlarından farbalı fırfırları olan yine Fırfırlı yakalı Şiş örgü Yelek yapılışı da burada.

kaftan-yelek-videolari
kaftan-yelek-videolari

Örgü şişler ile model örmeyi iyi bilen hanımlar Bu şekil de Kaftan Yelekleri bir bütün ya da 3 para Kaftan El Örgü Yelekler şeklinde de yapabilirler.
Pembe Kaftan Yelek Videosu

Kırmızı Kaftan Yelek Model Videosu

2. Devam Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “2 TANE 1-2 YAŞ KAFTAN YELEK MODELLERİ VE YAPILIŞLARI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir