Skip to main content


iki-sis-ile-kirmizi-ponponlu-beyaz-haraso-bot-corap

2 ŞİŞ ÖRGÜDEN KIRMIZI PONPONLU BEYAZ BOT ÇORAP TARİFİ

İki Şiş ile Beyaz Kırmızı Ponponlu Haraşo Örgü Bot Çorap Örgü Tarifi. Çocuklardan Büyüklere kadar İlmek sayıları verilen Örgü Bot Çorap Kısa Çizmeler ile çok şık oluyor.Özellikle Kız Çocuklarına önerim.

Yeni Yıl Bot Çorap Modeli olarak sunulan Şiş işi Yılbaşı Patik modeli bilek kısmı uzunluğu size kalmış. Renk ve uzunluk siz ne kadar istiyorsanız o kadar yaparsınız.

3,5 numara Şiş ile 2 Renk Patik ipleri 2 katlı kullanılıyor.2 Kat kalınlığında ipi olanlar Tek katlı kalın örgü ipi ile de yapabilir.

38-39 numara olan Bot Çorap için 80 ilmek atılarak başlanıyor. 36-37 numara Ayaklara yapmak için 76 ilmek ile başlayabilir ya da 34-35 numara ayaklar için de 72 ilmek olur.

2-sis-ile-beyaz-orgu-ponponlu-bayan-corap
2-sis-ile-beyaz-orgu-ponponlu-bayan-corap

40-41 numara Ayaklar için Örgü şiş işi Çorap Bot ilmek sayıları 84 ilmekle başlanır.Her Ayak numaraları için 4 ilmek artırmalı ya da azaltmalısınız.

AÇIK ÖRGÜDEN BAĞCIKLI KOLAY ÇORAP ANLATIMI

Son günlerin Örgü Çorap Patik Modelleri ve Örgü şişleri ile Bot Çorap Modellerinden yapılan çok güzel örgüler görüyoruz. Bu yukarıda görülen Açık Örgüden Bağcıklı Çorap Modeline gençler bayıldı.

YALANCI ÇORAPLI BEBEK PATİK TARİFİ

Sanki içinde Örgü Çorap varmış gibi modeli olan bu Örgü Yalancı Çoraplı Patik Modelini de Bebek ve Çocuklar için örmeyi düşünebilirsiniz.

FANTEZİ İP 3 NUMARA ŞİŞ İLE ÖRGÜ ÇORAP PATİK YAPIMI

Fantezi İple Çorap Modeli yapımı olan bu modelin Tarifini ilk geçen yıl yayınladım.Örgü örnekli ve düz model yapılan bu modele de tıklayıp bakabilirsiniz.

ÖRGÜ BAYAN SOKET ÇORAP TÜRKÇE VİDEOLU

Birde eski tip örülen bu Örgü Soket Çorap modeli var. Modelin yapılışına bakıp Ponpon yerine bu modeldeki gibi Yaprak örgüde yapabilirsiniz.

DİKİŞSİZ 5 ŞİŞ ÖRGÜ NEŞELİ BOT YAPIMI DETAYLI TARİFİ

Daha fazlası da var ama çok uzatmadan bu modeli de göstereyim.5 Şişle Dikişsiz Neşeli Bot Modeli yapılışını buradan görebilirsiniz.

haraso-orgu-beyaz-kirmizi-ponponlu-sis-isi-corap
haraso-orgu-beyaz-kirmizi-ponponlu-sis-isi-corap

Aynı modeli Erkek çocuk ya da Yetişkin Büyük Erkekler içinde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Renkler ve ponponu yapmamak.

Benzer Yazılar:

ÇATAL İĞNE OYASI TÜKÇE VİDEOLU YAPIMI
Çatal İğne Oyaları-Tığ ve Çengelli İğne ile yapılan diğer adi İlgiçli İğne Oyası olan Klasik bir Oya Tarifi isterseniz Türkçe videolu anlatımlı. Çatal İğneli Oyalar için değişik örnekler yapılıyor ama eğer farklı aletler ile ...
İKİ RENKLİ PETEK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI
Petekli Örgü Modelleri iki renk örgü ipleri ile Örgü şişleri ile örme çok güzel Bebeklere şirin örgüler örebileceğiniz bu Türkçe videolu anlatımlı Örnek Sevgi hanım tarafından anlatılmış.2-3 Renk örgü modelleri içinden istediğiniz [caption id="attachment_58619" ...
BÜYÜK MOTİFLİ YAZMA OYASI TARİFİ
Büyük Çiçek Motifli Yazma Oyası Yapılışına başlamadan önce ,Altınbaşak Bordo olan ip 520 numara Yeşil olan ip 53 numara Tığ ise 21 numara ve Çiçeklerin ortası için küçük Serum Halkalar ile Yazma Oyası ...
MOR ÇİÇEKLİ YAPRAKLI BONCUK OYASI YAPIMI
Mor Papatyalı Çiçekli Yapraklı Boncuklu Videolu Açıklamalı Tığ Oyası Tarifi.Mor renkli ortasında Yeşil boncuklu Çiçekli Beyaz Yapraklı Yemeni Boncuk Oyası yapımı. Öncelikle Yazma modeline başlamadan önce Mor ve Yeşil Oya Boncuklarını belirli bir Simetri ...
ŞİŞ İLE EBRULİ YAPRAKLI ŞAL TARİFİ
2018 Şallar-Geçen Yıl da çok sevilen Şal Modellerinden olan Ebruli Yapraklı Şiş Örgü Şal Modellerinden Güzel bir Örgü Şal Tasarımı Videolu yapımı. Ebruli Akıllı İple Şal örmek için Model için kullanılan ipler Alize angora gold ...
İĞNE İLE ÇOK KOLAY 2 RENKLİ ÖRTÜ OYASI
Tüm Baş Örtüsü Kenar Oyalarında Zarif Kolay İğne Oyası Modelini kullanabilir ve burada Nasıl kolay yapıldığını görebilirsiniz. Son Postumuz da Minik Örnekli Oya modelini yayınlamıştım.Arada Tığla arada İğne ile yapılan Oya modellerini Tarifleri ile ...
36-52 BEDENE KADAR ÖRGÜ HAVALI BOLERO TARİFİ
Tek Parça yapılan Lacivert File Modelli Bayan Bolero Yelek modelinin 36 Bedenden 50-52 Bedene Kadar Tarifini burada izleyip Şık Kolay Kadın Bolerosu örebilirsiniz. Bolero Örnekleri için önerdiğimiz burada farklı bir Örnek daha var. Bolero ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “2 ŞİŞ ÖRGÜDEN KIRMIZI PONPONLU BEYAZ BOT ÇORAP TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir