Örgü Modelleri 2 ŞİŞ ÖRGÜDEN KIRMIZI PONPONLU BEYAZ BOT ÇORAP TARİFİ

2 ŞİŞ ÖRGÜDEN KIRMIZI PONPONLU BEYAZ BOT ÇORAP TARİFİ

548
iki-sis-ile-kirmizi-ponponlu-beyaz-haraso-bot-corap
iki-sis-ile-kirmizi-ponponlu-beyaz-haraso-bot-corap

İki Şiş ile Beyaz Kırmızı Ponponlu Haraşo Örgü Bot Çorap Örgü Tarifi. Çocuklardan Büyüklere kadar İlmek sayıları verilen Örgü Bot Çorap Kısa Çizmeler ile çok şık oluyor.Özellikle Kız Çocuklarına önerim.

Yeni Yıl Bot Çorap Modeli olarak sunulan Şiş işi Yılbaşı Patik modeli bilek kısmı uzunluğu size kalmış. Renk ve uzunluk siz ne kadar istiyorsanız o kadar yaparsınız.

3,5 numara Şiş ile 2 Renk Patik ipleri 2 katlı kullanılıyor.2 Kat kalınlığında ipi olanlar Tek katlı kalın örgü ipi ile de yapabilir.

38-39 numara olan Bot Çorap için 80 ilmek atılarak başlanıyor. 36-37 numara Ayaklara yapmak için 76 ilmek ile başlayabilir ya da 34-35 numara ayaklar için de 72 ilmek olur.

2-sis-ile-beyaz-orgu-ponponlu-bayan-corap
2-sis-ile-beyaz-orgu-ponponlu-bayan-corap

40-41 numara Ayaklar için Örgü şiş işi Çorap Bot ilmek sayıları 84 ilmekle başlanır.Her Ayak numaraları için 4 ilmek artırmalı ya da azaltmalısınız.

AÇIK ÖRGÜDEN BAĞCIKLI KOLAY ÇORAP ANLATIMI

Son günlerin Örgü Çorap Patik Modelleri ve Örgü şişleri ile Bot Çorap Modellerinden yapılan çok güzel örgüler görüyoruz. Bu yukarıda görülen Açık Örgüden Bağcıklı Çorap Modeline gençler bayıldı.

YALANCI ÇORAPLI BEBEK PATİK TARİFİ

Sanki içinde Örgü Çorap varmış gibi modeli olan bu Örgü Yalancı Çoraplı Patik Modelini de Bebek ve Çocuklar için örmeyi düşünebilirsiniz.

FANTEZİ İP 3 NUMARA ŞİŞ İLE ÖRGÜ ÇORAP PATİK YAPIMI

Fantezi İple Çorap Modeli yapımı olan bu modelin Tarifini ilk geçen yıl yayınladım.Örgü örnekli ve düz model yapılan bu modele de tıklayıp bakabilirsiniz.

ÖRGÜ BAYAN SOKET ÇORAP TÜRKÇE VİDEOLU

Birde eski tip örülen bu Örgü Soket Çorap modeli var. Modelin yapılışına bakıp Ponpon yerine bu modeldeki gibi Yaprak örgüde yapabilirsiniz.

DİKİŞSİZ 5 ŞİŞ ÖRGÜ NEŞELİ BOT YAPIMI DETAYLI TARİFİ

Daha fazlası da var ama çok uzatmadan bu modeli de göstereyim.5 Şişle Dikişsiz Neşeli Bot Modeli yapılışını buradan görebilirsiniz.

haraso-orgu-beyaz-kirmizi-ponponlu-sis-isi-corap
haraso-orgu-beyaz-kirmizi-ponponlu-sis-isi-corap

Aynı modeli Erkek çocuk ya da Yetişkin Büyük Erkekler içinde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Renkler ve ponponu yapmamak.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz