Menü Kapat
iki-sisle-5-parmakli-cocuk-eldiveni

2 ŞİŞ İLE 5 PARMAK ÇOCUK ELDİVENİ BAŞTAN SONA YAPIMIGençler Telefon kullandığı için Parmaksız Eldiven istiyorlar Ama Çocuklar için 2 Şiş ile 5 Parmaklı Kolay Çocuk Eldiveni yapmak için Annelere Başından sonuna tek bileğinin yanında küçük dikiş olan Eldiven yapım Tarifi.

Büyün Anneler 5 Şişle yapmayı iyi bilirler ama Yeni nesil artık her şey yapabiliyor.Tıpkı bu İli örgü şişinden Beş Parmaklı Eldiven modelinin yapılışı gibi.

Geçen yıl yine aynı modeli Büyükler için yayınlamıştım.Onuda sayfa için de linkini vereceğim.

Büyükler için Eldiven örmek isteyenlere Erkek Eldivenleri,Yada Gençlere çeşitli Eldiven modellerini Resimlere tıklarsanız da yapılışlarını görebileceksiniz.

2-sisle-5-parmakli-cocuk-eldiven-tarifi
2-sisle-5-parmakli-cocuk-eldiven-tarifi

2 numara Patik şişleri,İşinizi kolaylaştıracak tığ ve Patik ipi ile aynısını yapabileceğiniz model 3-6 yaş çocuklar için.Eldiven örme tekniğini öğrendikten sonra her yaşa Eldivenler yapabileceksiniz.

PARMAKLAR AÇIKTA TEK PARMAKLI ŞİŞ ELDİVEN YAPIMI

Bu yukarıdaki resimdeki model gençler ve elinden telefon düşmeyenler için Şişle Tek Parmaklı Eldiven Tarifini onara sunalım istedik.

Rapçi Eldiveni Yapımı da Kızlarımın çok sevdiği Şimdiki Ergen gençle arasında moda olan Parmak geçme yeri var ama Parmaksız Eldiven yapılışı için buraya bakın.

PARMAKTAN BAŞLANAN ÇİÇEKLİ ÇOCUK ELDİVENİ YAPILIŞI

Buda Kız Bebeklere Oyun arkadaşı Ellerini de ısıtsın Saçlı Bebekli Bebek Eldiveni.

Makaleye başladığımda bahsettiğim Büyükler için  2 Şişle Dikişsiz 5 Parmak Eldiven örmek için bu modelin videosunu tıklayıp izleyebilirsiniz.

Her Yaş ve cins için verdim de Yeni doğan bebekleri unuttum mu? zannettiniz? Tığla Örgü Yeni Doğan Bebek Eldivenini de Anneleri bebişlere yapsın. Daha fazlası da var onlarda Menler de Örgüler kısmında.

iki-orgu-sisnden-bes-parmakli-eldiven-yapilisi
iki-orgu-sisnden-bes-parmakli-eldiven-yapilisi

kolay gelsin.

1 Comment

  1. Geri bildirim: 3-9 AYLIK BEBEKLERE TIĞ ÖRGÜ ELDİVEN PATİK ANLATIMLI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir