Menü Kapat
yildiz-cicegi-2-renkli-lif

2 RENKLİ YILDIZ ÇİÇEĞİ LİF YAPIMISüreyya Ertem Lif Modeli 2 Renkli Yıldız Çiçeği Lif Modeli Tarifi-Ortadaki Beyaz Motif ile başlanan Mavi ipe geçtikten sonra Dilim,dilim yapılan aralarda örümcek uygulanan bu Lif Türkçe Videolu Açıklamalı.

Yeni Lifler için biz de daha bir çok Yeni Çeyizlik Banyo Lifleri ve yapılışları bulunuyor. Menüye ya da sayfanın altına bakarsanız En Güzel Lif Örnekleri ile Tariflerini sayfamız da görebilirsiniz.

Ayrıca Her Gün Oya Videoları-Örgü Videoları ve Tığ işi Örgü Anlatımlarının yanı sıra daha bir çok El işleri öğrenmeyi isteyenlere Açıklamalı olarak sunuluyor.Bugünün Örgü Bebek Giysisi Yapışık Omuz Şallı Bere modeli olarak sayfamız da burada yerini aldı.

yildiz-cicegi-2-renkli-lif
yildiz-cicegi-2-renkli-lif

Son olarak Bademli Banyo Lifi bu modelden önce yayınladığım köşeden başlanarak üçgen örülen sonradan eksiltmeler ile Kare formunu alan bu model de burada gösteriliyor.

Gelelim şimdiki Lif modelinin yapılışına.Ortada ve kenarlarında Çiçek motifi olan Lif dilimler bittikten sonra Kenar oyası yapıldıktan sonra ayrıca yapılan Mavi Çiçek motifler kenarlara ekleniyor.
Yıldız Çiçeği Lif Videosu

1 Comment

  1. Geri bildirim: KAFESLİ ÖRNEKLİ ÇİÇEKLİ TAKIM LİF TARİFLERİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir